New مرکز خرید کانیون استانبول (Kanyon)

مرکز خرید کانیون استانبول (Kanyon)

1بیشتر بدانید

مرکز خرید کانیون - Sisli
سلام به همه مشتریان کارگزاری istbookinghotel در اینجا میخواهیم به معرفی مرکز خریدکانیون Kanyon یکی از اولین مراکز خرید فضای باز در شهر استانبول ترکیه است.اطلاعات بیشتر از این پاساژ را در قسمت پایین مطالعه نمایید.

More details

خدمات

نظرات و امتیازات

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این هتل ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

مرکز خرید کانیون را می توان شهری در استانبول نامید. پاساژی ممتاز و خارق العاده جدید Kanyon که در مه 2006 در استانبول (ترکیه) افتتاح شد و 400000 فوت مربع فضای خرده فروشی ، 26 طبقه دفاتر برج و 179 اقامتگاه لوکس را در اختیار شما قرار می دهد.

کانیون استانبول در تلاش است تا رویکردی بی نظیر برای خرید ، سرگرمی و خرده فروشی در یک پوسته معماری خارق العاده را در غالب اماکن دیدنی استانبول داشته باشد. کانیون دارای 160 فروشگاه ، 9 سالن سینما ، مرکز تناسب اندام است. مارک های برتر جهانی ، کافه ها و نمایش های روباز در فضایی زنده برگزار می شود. کانیون با مارک های معتبر و معروف با هاروی نیکولز، خرده فروشی مشهور جهان، برابری می کند.اولین فروشگاه اپل در قاره اروپا نیز در مرکز خرید جدید Kanyon قرار دارد.کانیون بیشتر از یک مرکز تجاری ، اداری و مسکونی است و بیشتر شبیه به یک قسمت زنده از فضا شهر است.

مرکز خرید کانیون استانبول

طراحان Kanyon شرکت (Jerde) هستند که پیشروترین معماران "تجربی" در جهان هستند. تمرکز آنها بر ایجاد "مکان" فقط یک "ساختمان" بی نظیر نیست. دغدغه اصلی آنها این است که چگونه مردم با فضا تعامل داشته و چگونه مکان ها می توانند معنای صمیمی تری در زندگی افراد داشته باشند.

مرکز خرید کانیون استانبول 2

اقامتگاه های کانیون لانه ای را در قلب ساختمان ارائه می دهند و آن را با نیاز ما به آرامش و اتصال به فضای سبز و فضای بیرون تعادل می بخشند.اقامتگاه های دارای 21 سبک مختلف از 80 متر تا 380 متر مربع است.

دفاتر بازار Kanyon ترکیب کار و تفریح را به حرفه ای ها ارائه می دهند. با داشتن کافه ، رستوران و بار در مجتمع، زندگی اجتماعی در کانیون به اندازه زندگی کاری پر جنب و جوش است. همچنین، باشگاه بدنسازی 4000 متر مربعی بازار فرصتی برای ادغام سلامتی در برنامه های کاری را به شما می دهد.

مرکز خرید کانیون استانبول 3

بازار بزرگ کانیون استانبول دارای 160 فروشگاه است. این فروشگاه ها شامل سوپر مارکت ها، بازار خیابان، سینما ها، رستوران ها، کلوپ بهداشتی و مناطق مختلف در فضای باز است. مارک های برتر و لوکس ، وسائل الکترونیکی و سرگرمی در جهان هر نیاز در خرده فروشی را برآورده می کنند. خبر بزرگ این است که بزرگترین طراحان مد جهان از جمله هاروی نیکولز قرار است به آنجا بیاید. با داشتن مارک های بیشماری که در انگلستان به هاروی نیکولز اعطا شده است، شکی نیست که این مرکز خرید فوراً به مرکز مد استانبول بدل خواهد شد.

نشانی:

Levent, Büyükdere Cd. No:185, 34394 Şişli/İstanbul, Turkey

چگونگی رفتن به پاساژ کانیون:

برای مسافرین تور استانبول که در تکسیم اقامت دارند برای رفتن به مرکز خرید کانیون می توانید از خط متروی M2 استفاده کنید و در ایستگاه Levent پیاده شوید.

ساعت فعالیت:

10 الی 22

در این قسمت موقعیت هتل در نقشه استانبول به همراه فاصله هتل تا میدان تکسیم را مشاهده میکنید.

نظرات

اولین کسی باشید که نظرتان را بنویسید !