New هتل استانبول افس View larger

هتل استانبول افس

$ 0

هتل استانبورگ افس تکسیم استانبول

هتل istanburg efes  استانبلول در خیابان بی اغلو واقع شده و  یکی از نزدیک ترین هتل های سه ستاره تکسیم است که با چند قدم پیاده روی از طریق خیابان استقلال به میدان تکسیم میرسید.هتل3 ستاره استانبورگ افس استانبول در اصل یک هتل دو ستاره تاپ میباشد ولی به دلیل کیفیت بالاتری که از هتل های سه ستاره آکسارای دارد آن را به عنوان هتل سه ستاره هم معرفی میکنند.

More details

خدمات

  • ترانسفرفرودگاهی
  • تلوزیون ال سی دی
  • سرمایش مناسب
  • نظافت روزانه اتاق
  • اینترنت وای فای رایگان
  • رزرواسیون 24 ساعته
  • آسانسور در هتل
  • اقامت همراه با صبحانه
  • لیدر همراه از فرودگاه تا هتل

نظرات و امتیازات

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این هتل ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

توضیحات هتل استانبورگ اف اس تکسیم استانبول

هتل استانبورگ افس با ساختمانی باریک و کم عرض همانند یک اتوبوس میباشد که جالب است بدانید در بدو ورود به هتل وارد رستوران هتل میشود.

istanburg efes  استانبول دارای نمای ساختمانی لوکس مانند دیگر هتل ها ندارد با این همه قیمت بسیار مناسب تری  نسبت به هتل های سه ستاره تکسیم دارد.

رستوران هتل استانبورگ افس تمیز است و  وعده صبحانه این هتل نیز در آنجا سرو میشود. با این وجود نزدیکی این هتل به خیابان استقلال بسیاری از مشکلات را حل میکند و شما با کمترین پیاده دروی در قلب رستوران های استانبول قرار میگیرید.

عکس هتل افس استانبول

کف اتاق های هتل سه ستاره استانبورگ افس استانبول با موکت پوشیده شده اند و همچنین دارای یخچال و چای ساز و چند کابینت که تداعی کننده  یک آشپزخانه کوچک است.اینترنت وای فای رایگان که سرعت قابل قبولی هم دارد در سرتاسر هتل قابل دسترسی است.

عکس هتل افس استانبول

سرویس حمام و دستشویی این هتل بازسازی شده است و نگرانی از بابت نظافت و پاکیزگی آن نخوهید داشت.

هتل استانبورگ افس تکسیم استانبول دارای آسانسور بوده ولی تا طبقه دوم این هتل بیشتر بالا نمیرود و مسافر شما باید از پله ها تردد کند.

هتل افس استانبول نظرات متعددی را به خود جلب نموده و کارگزاری هتل های استانبول ما بعد از خروج مسافرین از هتل نظر سنجی از آنها تهیه میکند و اغلب مسافرین و آنهایی که قبل از رزرو این هتل اطلاعات کاملی را بدست آورده بودند و با آگاهی از نبود آسانسور و نزدیکی به میدان تکسیم این هتل را با قیمت پایین خرید کرده اند راضی بوده اند.

کارمندان هتل istanburg efes  استانبول با مهربانی با مسافرین برخورد میکنند، ولی با این همه ما به عنوان کارگزار هتل های استانبول از شما آژانس مسافرتی محترم تقاضا می کنیم که در توصیف هتل مبالغه نکرده و صرفا جهت فروش تور استانبول، هتل را بهتر از آنچه که گفتیم معرفی نکنند تا مسافرین تور استانبول شما در بدو ورود به هتل تقاضای عوض کردن هتل را ندهند زیرا در بعضی ایام سال این کار امکان پذیر نیست.

تکسیم0.4 کیلومتر
مترو تکسیم0.4 کیلومتر
خیابان استقلال0.08 کیلومتر
فرودگاه استانبول31 کیلومتر
برج گالاتا1.4کیلومتر
ایاصوفیه2 کیلومتر
مک دونالد0.2 کیلومتر
بازار بزرگ استانبول2.2کیلومتر
ال سی وایکیکی0.2 کیلومتر

در این قسمت موقعیت هتل در نقشه استانبول به همراه فاصله هتل تا میدان تکسیم را مشاهده میکنید.

نظرات

اولین کسی باشید که نظرتان را بنویسید !