New آکواریوم استانبول فلوریا

آکواریوم استانبول فلوریا

1بیشتر بدانید

آکواریوم فلوریا چگونه مکانی است؟

آکواریوم استانبول یک مکان دیدنی و یکی از تفریحات سالم در استانبول است و برای مسافرین تور استانبول دیدن آن توصیه میشود در این قسمت پایین این صفحه شما را با نحوه رفتن به آکواریوم استانبول و هزینه آن به همراه ساعت کاری آشنا میکنیم تا بدانید آکواریوم استانبول کجاست و شامل چه قسمت هایی میشود.

More details

خدمات

نظرات و امتیازات

درباره آکواریوم استانبول
 

آکواریوم استانبول فلوریا یک مقصد ارزشمند و یکی از اماکن دیدنی استانبول و محیطی لذت بخش برای تفریحی سالم در استانبول است برای صرف نیمی از روز است اگر مایل به کشف معنای واقعی زندگی در دریاها و اقیانوسها باشید و یا اگر می خواهید یک سفر توریستی فوق العاده ای داشته باشید با ما همراه باشید.

آکواریوم 1


در مقایسه با سایر آکواریوم های کلاس خود  آکواریوم استانبول فلوریا بزرگترین آکواریوم موضوعی جهان و یکی از بهترین جاذبه های گردشگری استانبول است که از انواع گونه های آبزیان جهان تشکیل شده است. استفاده ازجدیدترین روشهای نمایشی و تعاملی، جنگل های بارانی و تکنولوژی پیشرفته دراین آکواریوم باعث شده تا در جایگاه والایی در بین آکواریوم های جهان قرار گیرد.

آکواریوم 3


بازدیدکنندگان، و مسافرین تور های استانبول با دنبال کردن مسیر جغرافیایی شبیه سازی شده، مسیری را طی می کنند که میزبان 16 مکان مختلف و 1 جنگل بارانی است که از دریای سیاه به سمت اقیانوس آرام کشیده شده است.
نمایش فضاها، ویژگی های فرهنگی، جغرافیایی، تاریخی و معماری هر قسمت با عناصر تزئینی مناسب، بازی های تعاملی، فیلم ها و گرافیک های بصری که جزئیات مربوط به هر منطقه را ارائه می دهند وجود دارد.
 سیستم های صوتی و روشنایی هر فضایی مطابق با نمایش در حال اجرا همان قسمت می باشد.

آکواریوم 3


استانبول Akvaryum

توسط متخصصان خبره و با توجه به استانداردهای بین المللی اداره می شود. تمام موجودات زنده در این آکواریوم در شرایطی که نزدیک ترین آنها به زیستگاه طبیعی خودشان است زندگی می کنند.
آکواریوم فلوریا استانبول همچنین دارای دو سینمای ۵ بعدی با ۶ موضوع مختلف است. سالن ها برای 15 نفر علاوه بر جلوه های بصری ۳ بعدی، ادراک بیشتری از باد، مه، آب و حس لامسه به ارمغان می آورد.
در این مکان تقریحی در شهر استانبول مجموعه ای از کافه ها و یک رستوران منحصر به فرد وجود دارد که در قسمت کانال پاناما و با منظره دریا ساخته شده است.


 
آکواریوم استانبول و ویژگی های تخصصی آن:

- حجم آب: 6.800 متر مکعب؛ 64 مخزن در کل
- یک مجمتع غول پیکر دو طبقه با مساحت 22000 مترمربع
- مساحت پارکینگ 32000 مترمربع / 1200 خودرو
- منطقه بازدید کنندگان 6.000 متر مربع
- یک لاین مسیرطولانی با مضامین خاص، که ازدریای سیاه به سمت اقیانوس آرام کشیده شده است
- وجود تقریبا 15000 گونه زمینی و دریایی که از یکدیگر متمایز هستند
- فروشگاه خرید با مساحت 470 متر مربع

نحوه رفتن به آکواریوم فلوریا استانبول به همراه ساعت کاری:

همه روزه از ساعت 11 تا ساعت 14 بصورت منظم هر یک ساعت از سلطان احمد و میدان تکسیم اتوبوس های رایگان علاقه مندان و مسافرین تور های استانبول که خود تصمیم دارند با هزینه کم از آکواریوم استانبول بازدید کنند را به صورت رایگان به محل آکواریوم میبرند یا اینکه اگر میخواهید با مترو به آکواریوم استانبول بروید تا ایستگاه ینی کاپی با مترو بروید و از آنجا با اتوبوس های BN1 یا BN2 به آکواریوم بروید.

آکواریوم 4

قیمت بلیط آکواریوم استانبول:

قیمت بلیط  آکواریوم برای کودکان برای کودکان زیر دو سال رایگان و کودکان بین ۲ تا ۱۲ سال افراد بالای ۶۵ سال 39 لیر.برای بزرگسال ۵۹ لیر میشه که البته برای خانواده ها پکیج دارند.برای خانواده ۳ نفره قیمت  مخصوص ۱۳۵ لیر هستش و خانواده ۴ نفره ۱۷۰ لیر می باشه.

نظرات

توسط روشن 06 Jul 2020 (آکواریوم استانبول فلوریا) :
(5/5

هیجان بازدید از آکواریوم استانبول

آکواریوم استانبول خیلی عالیه من آکواریوم مالزی رو هم دیدم ولی به نظرم آکواریوم فلوریا استانبول یه چیز دیگست . ممنون از توضیحات خوبتون