New برج گالاتا استانبول

برج گالاتا استانبول

1بیشتر بدانید

برج گالاتا استانبول در ترکیه

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که برج گالاتا در استانبول کجاست ؟ برج گالاتا یکی از نمادهای شهر استانبول و نزدیکترین اماکن دیدنی و جاذبه های گردشگری که دسترسی به آن بسیار راحت است.برج گالاتا، (Galata Kulesi)، یکی از بلند ترین و قدیمی ترین برج های استانبول ترکیه ، است که منظره گسترده ای از شهر قدیمی استانبول را برای شما فراهم می کند

More details

خدمات

نظرات و امتیازات

برج گالاتا استانبول در قرن 14 میلادی توسط ژنوئوسبه عنوان بخشی از دیوار دفاعی در مقابل Constantinopolis باستان ساخته شده است و امروزه یکی از اماکن دیدنی استانبول به شمار می آید. برج گالاتا را (برج مسیح) می نامند.برج گالاتا به عنوان مستعمرات جمهوری جنوا، به عنوان محلی برای نظارت بر عبور و مرور کشتیهای اقتصادی و تجاری بر دریای مدیترانه و دریای سیاه به خدمت گرفته می شده است. پس از فروپاشی قسطنطنیه توسط سلطان محمد دوم از برج گالاتا برای امور آتش نشانی در شهر استانبول به کار گرفته می شد.در سال 1509 زلزله ای عظیم باعث تخریب قسمتی از برج گالاتا شد اما توسط معمار مشهور عثمانی، حیدریدین بازسازی شد.

برج گالاتا

برج گالاتا استانبول پس از به جمهوری رسیدن کشور ترکیه در سال 1967 مورد بازسازی کاملی قرار گرفت و درهای برج به روی عموم مردم باز شد. در بالاترین مکان برج کافه و رستورانی وجود دارد ولی کلاب شبانه آن پس از آخرین بازسازی در سال 2013 بسته شده است.پس از بالا رفتن از پله ها و پیمودن سه طبقه شما در تراس 360 درجه ای برج گالاتا استانبول و در فاصله 52 متری بالاتر از سطح زمین قرار می گیرید.فروشگاه کوچکی که سوغات مربوط به شهر استانبول و بخصوص برج گالاتا را عرضه میکند در داخل برج درکنار دفتر بلیط درب ورودی واقع شده است.

رستوران برج گالاتا

برج گالاتا و حقایق شگفت انگیز آن

برج گالاتا بهترین نقطه شهر برای دیدن 360 درجه ای مناظر شبه جزیره تاریخی استانبول است و در قرن نوزدهم بسیاری از هنرمندان بر اساس چشم اندازی که در برج گالاتا از شهر استانبول می دیدند آنجا را به تصویر می کشیدند. به عنوان مثال، نقاشی 360 درجه معروف پری پرست فرانسوی که در سال 1818 کشیده شد وآنرا "پانوراما کنستانتینوپول" نامید که بعدها در سال 1825 در پاریس به نمایش درآمد.

Ahmet Celebi اولین مرد ترکی بود که پرواز کردن را در امپراتوری عثمانی مورد مطالعه قرار می داد.وی با نگاه ویژه به بالهای پرندگان و جریانات هوا توانست با استفاده از ارتفاع برج گالاتا استانبول به سمت ناحیه اسکودار در طرف آسیایی شهر که حدود 6 کیلومتر فاصله داشت پرواز کند.

برج گالاتا 2

مکانها و مناظر دیدنی اطراف برج گالاتا استانبول

در اطراف این جاذبه گردشگری یعنی برج گالاتا و نزدیک به آن تعدادی از آثار تاریخی، موزه ها و فضاهای عمومی مانند خیابان استقلال، کلیسای سنت آنتونی، موزه پرا، خانه مولوی گالاتا و کلیسای یادبود کریمه قرار دارد که هر کدام از آنها به عنوان اماکن دیدنی استانبول میباشند و شما میتوانید در تور استانبول خود از آنها بازدید کنید.

هتل های نزدیک به برج گالاتا استانبول ترکیه

به واقع برج گالاتا در یکی از محبوب ترین مناطق گردشگری شهر استانبول قرار گرفته که لازم می دانیم تا از منظر نزدیکی به برج و متناسب با بودجه شما هتل هایی را به گردشگران عزیز که به دنبال دیدن جاهای دیدنی استانبول هستند توصیه کنیم که این اماکن عبارتند از هتل Adahan Istanbul، هتل Soho House Istanbul و هتل Pera Palace Jumeirah.grand halic

نحوه رفتن به برج گالاتا استانبول

ساده ترین راه برای به رسیدن به برج گالاتا استانبول، استفاده از خط دو مترو و خروج از ایستگاه متروی Şişhane است. برج گالاتا پس از خروجی ایستگاه مترو Şişhane قابل مشاهده است و تنها 5 دقیقه پیاده روی تا آنجا فاصله دارد.

نشانی برج گالاتا در استانبول: Büyük Hendek Caddesi، Galata

Phone: +90 212 293 81 80

Fax: +90 212 245 21 33

زمان کاری برج همه روزه از ساعت 9 الی 20:30  می باشد.قیمت بلیط برج گالاتا استانبول 25 لیر ترکیه می باشد.

نظرات

توسط روشن 18 Jun 2020 (برج گالاتا استانبول) :
(5/5

واقعا محشره

بالای برج گالاتا استانبول جون میده واسه عکاسی. رستوران ها و کافه های زیر برج گالاتا استانبول هم خیلی خوبه.