چگونه  ترانسفر رایگان از فرودگاه جدید استانبول به هتل و بالعکس داشته باشیم؟

هنگام  رزرو هتل استانبول از کارگزاری  istbookinghotel برای دو نفر به بالا ترانسفر رفت و برگشت از فرودگاه جدید استانبول رایگان خواهد بود.

نکته: هنگام رزرو هتل حتما بلیط رفت رفت و برگشت و یا شماره پرواز و نام ایرلاین و ساعت پرواز را برای ما ارسال کرده باشید تا بتوانیم ترانسفر شما را به بهترین نحو انجام دهیم.

.ترانسفر رفت و برگشت از فرودگاه جدید استانبول است و فرودگاه صبیحا شامل هزینه اضافه میباشد.

هنگام رسیدن در فرودگاه ترانسفر مدت زمان مشخصی حدود 1 ساعت منتظر مسافرین عزیز میباشد و به دلیل بودن مسافران دیگر برای ترانسفر سعی کنید بلافاصله بعد از گرفتن چمدان به محل مشخص شده از سوی کارگزار در فرودگاه بروید.در صورت جا ماندن از ترانسفر کارگزار مسئولیتی از این بابت ندارد.

ترانسفر رفت و برگشت از فرودگاه های استانبول بصورت گروهی توسط خودرو ون یا اتویوس میباشد و در صورت تمایل به رزرو ترانسفر شخصی بصورت وی آی پی باید هنگام رزرو هتل با کارگزار هماهنگ کنید.

نکته:در خصوص ترانسفر برگشت به دلیل عمومی بودن ترانسفر در ساعت اعلام شده توسط تور لیدر آماده ترک هتل باشید . ترانسفر برگشت با توجه به ترافیک مسیر و زمان مورد نیاز  برای سوار کردن مسافران دیگر هتل ها همچنین رسیدن مسافر 3 ساعت قبل از پرواز برنامه ریزی شده است.در صورت جا ماندن از ترانسفر مسئولیتی به عهده کارگزار نمیباشد.