New تفریحات شبانه استانبول

تفریحات شبانه استانبول

1بیشتر بدانید

تفریحات شبانه در استانبول

استانبول زندگی شبانه فوق العاده ای دارد که در تمام ساعات شب در هر دو قاره می گذرد. گرمای شبانه استانبول به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا از یک شب مفرح در سفر به بسفور، صرف نوشیدنی در برخی از بارها یا رستوران های مستقر در پشت بام ، تحسین مناظر زیبا از کاخ های روشن و پل ها گرفته تا مساجد و جاهای دیدنی استانبول کمال استفاده را بکنند.

در قسمت پایین بیشتر بخوانید.

More details

خدمات

نظرات و امتیازات

معرفی برخی از تفریحات شبانه استانبول ترکیه

سفر با کشتی Bosphorus Cruise به همراه صرف شام و دیدن یک نمایش رقص :

در حالی که در استانبول هستید ، چرا از یک تجربه کروز 4 ساعته شبانه در تنگه بسفور، بیشترین استفاده را از زمان خود نبرید! از پل ها ، کاخ ها و مساجد و زیبایی های چشمگیر استانبول و تمامی اماکن دیدنی استانبول لذت ببرید و آنها را تحسین کنید. علاوه بر این ، گردشگران می توانند از یک غذای عالی با نوشیدنی های مختلف لذت ببرند. جدای از اینها، سرگرمی های ویژه ی دیگری مانند اجرای هنرمندان محلی، موزیک زنده و نمایش تئاتردرویش گرداب در برنامه آن گنجانده شده است.بسته به اینکه کدام تور را انتخاب کنید ، خدمات رزرو در هر هتل نیز در دسترس است. در طی سفر 4 ساعته بین اروپا و آسیا ، شما از ویلاها و عمارتهای ساحلی ، کاخهای عثمانی ، خانه های تابستانی و مکانهای تاریخی واقع در دو طرف تنگه بوسفور دیدن میکنید و از آنها عکس می گیرید. شما مطمئنا لحظات جادویی در هنگام صرف شام و چشم اندازهای پانورامایی از بسفور درهنگام شب به همراه دوستان خود خواهید داشت.

شب ترکی :

در یک شب از موسیقی سنتی لذت ببرید و در رقص بیش از شام غرق شوید. در طی یک شب دراستانبول ، شما مساجد روشنی را خواهید دید که این تجربه بسیار متفاوت است ، به طوری که می توانید ضمن لذت بردن از تور ترکیه خود، از تماشای رقص پر جنب و جوش شگفت زده شوید.برای یک نمایش جذاب و هیجان انگیز روی صندلی خود آرام بگیرید و برای تماشای اجرای گروه معروف سنتی آناتولی و رقص محلی آماده شوید. فراموش نکنید که حتما فیلم یا عکس از اجراها تهیه کنید زیرا آنها به صورت ترکیبی منحصر به فرد رقص ترکی اجرا می کنند و خاطرات دلپذیری برای شما به وجود می آورند.

تفریحات شبانه

تماشای رقص آب در سلطان احمد:

هنگامی که خورشید سرانجام در پشت افق مناره های مساجد افول می کند و ماه شروع به طلوع می کند، پارک سلطان احمد ، واقع در بین ایا صوفیه و مسجد آبی ، با نمایش رعد و برقی رنگارنگ روشن می شود. وقتی در فصل تابستان می آیید ، می توانید با بهره گیری از بستنی خامه ای (dondurma) از رقص آب در آبنمای پارک، از نمایش لذت ببرید. آمیزه ای از هنرهای شرقی و غربی مدرن و باستانی، جنب و جوش مردم و تاریخی که بر فضای آنجا حاکم است باعث به وجود آمدن زمانی مفرح برای شما می شود.

تفریحات شبانه 2

منظره ایا صوفیه و مسجد آبی :

 باغ مرتب (تخت گل و نخلستان) ، فضای جادویی و چشمه های رقصنده با آب با تغییررنگ خود در شب به خصوص در هنگام عصر لحظه با شکوهی را رقم می زند که همه روز فعال است.معماری آنجا بسیار چشمگیر است و به واقع می تواند روح شما را مجذوب خود کند. این جاذبه مدرن طوری ساخته شده است که به نظر می رسد باستانی است. این تضاد و موارد بسیاری دیگر استانبول را به مکانی جالب برای بازدید تبدیل می کند.

نشانی:

Binbirdirek Mh., Sultan Ahmet Parkı No:2, 34122 Fatih/İstanbul, Turkey

سورتی Club استانبول (فعالیت تا 4 صبح):

استانبول با فعالیت های شبانه خود گردشگران را مسحور خود می کند. اگر احساس می کنید که باید شبانه بیرون بروید ، یک پیشنهاد عالی وجود دارد. در Sortie Club لذت ببرید. این رستوران تفریحی با کیفیت، غذاهای متنوع و خوب ، موسیقی خوب و همچنین منظره ای شگفت انگیز در هنگام صرف شام برای شما فراهم می کند.

تفریحات شبانه 3

جدا از آن ، در مجموع هفت رستوران مختلف در Sortie وجود دارد که شما می توانید هر کدام را که خواستید انتخاب کنید. این قطعاً یک تجربه منحصر به فرد برای افراد محلی و گردشگران جاهای دیدنی استانبول نیز هست.نوشیدنی محلی و غذاهای بین المللی در یک اتاق شیک و مطبوع سرو می شود. این مکان در واقع مکان بسیار خوب با چشم اندازی عالی است که در طول تابستان گزینه های بسیاری از غذاهای بین المللی را ارائه می دهد. علاوه بر این ، رستوران Sortie در فصل زمستان باز است. در حالی که اینجا هستید می توانید از آهنگ های محبوب خود نیز لذت ببرید.

تفریحات شبانه 5

نشانی:

Kuruçeşme Mahallesi, Muallim Naci Cd. Sortie No:54, 34345 Beşiktaş/İstanbul, Turkey

تفریحات شبانه خیابان استقلال:

یکی از تفریحات گردشگران تور استانبول پیاده روی در خیابان استقلال است زیرا این خیابان تا صبح مملو از جمعیت وکافه های رنگارنگ و فروشگاه های برند میباشد.البته باید نکات امنیتی هم در نظر داشته باشید زیرا افرادی در این خیابان و کلاب ها هستند که به دنبال کلاه برداری از مسافرین میباشند.

نظرات

توسط روشن 08 Jul 2020 (تفریحات شبانه استانبول) :
(5/5

در شب گردی استانبول مواظب باشید

خیابون استقلال و کلاب هاش بین مردم معروفه ولی برای رفتن به این مکان ها باید حسابی مواظب باشید چون جیبتونو با چند روش حرفه ای خالی میکنن.