New خرید آپارتمان در استانبول

خرید آپارتمان در استانبول

1بیشتر بدانید

خرید آپارتمان در استانبول عمدتا به دلیل سرمایگذاری، شروع زندگی جدید و یا شرایط تحصیلی و کار و اقامت است.کشور ترکیه هم به دلیل شرایط اقتصادی خوب و امکاناتی که برای سرمایگذاران خارجی در نظر می گیرد می تواند یکی از بهترین اهداف ایرانیان برای خرید آپارتمان باشد.البته قبل از اینکه اقدام به خرید ملک یا آپارتمان در کشور ترکیه کنید بهتر است از شرایط و ضوابط مهم این کشور با خبر شوید.

More details

خدمات

نظرات و امتیازات

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این هتل ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

خرید آپارتمان در استانبول

شاید بهتر است بدانید که علاوه بر کشور ایران شهروندان تقریبا 130 کشور جهان می توانند در کشور ترکیه سرمایه گذاری کنند و در آنجا خرید و فروش زمین و ملک انجام دهند. البته اگر شهروند سوریه یا کره شمالی بودید باید جای دیگری را برای خرید آپارتمان انتخاب می کردید زیرا در ترکیه منع قانونی داشتید. یکی از مهمترین اهداف افراد برای سرمایگذاری در زمینه خرید ملک در کشور ترکیه در واقع دریافت اقامت دائم این کشور می باشد.یکی از شرایطی که در ساخت پروژه هایتان در کشور ترکیه باید مد نظر داشته باشید این مورد است که شما برای آغاز ساخت از زمان خرید زمین تنها دو سال فرصت دارید.

خرید آپارتمان در استانبول

شرایط خرید آپارتمان در استانبول ترکیه

خرید آپارتمان در استانبول و یا هر شهر کشور ترکیه با شرایط خاصی رو به رو است که در زیر آنها را جهت شناخت بیشتر شما عزیزان معرفی می نماییم:

 • شما فقط می توانید حداکثر 30000 متر مربع زمین خریداری کنید.
 • شما نمی توانید در مناطق نظامی و ممنوعه ملکی خریداری کنید.
 • اگر به دنبال محدودیت های بالا نیستید بهتر است شرکتی حقوقی در کشور ترکیه و مطابق با قوانین آنجا تاسیس کنید.

مزیت های خرید آپارتمان در استانبول

 • قیمت مناسب آپارتمان در هر نقطه از شهر استانبول

بر خلاف دیگر شهر های اروپا که قیمت ملک و آپارتمان در آنجا قیمت سرسام آوری دارد و به سادگی نمی توان در آنجا خریدی انجام داد، شهر استانبول ترکیه از این قاعده مستثنا است و می توانید تقریبا با هر بودجه ای که دارید نسبت به خرید آپارتمان اقدام کنید.به دلیل گستردگی مناطق مختلف اروپایی و آسیایی در شهر استانبول امکان پیدا کردن آپارتمان با انواع و اقسام متراژها و امکانات زیستی و با ههر قیمتی وجود دارد.

 • آب و هوای مدیترانه ای

شاید بتوان این ادعا را نمود که شما در شهر استانبول به دلیل قرار گیری خاص شهر که در بین قاره اروپا و آسیا قرار گرفته می توانید شاهد آب و هوایی باشید که کمتر جایی از جغرافیای جهان بتوان پیدا نمود.

 خرید آپارتمان در استانبول 2

 • مالکیت به صورت 100 درصدی

در صورت خرید ملک یا آپارتمان در شهر استانبول شما می توانید مالکیت کامل را برای خود داشته باشید.

خرید آپارتمان در استانبول 3

 • هزینه های کم و خرید آسان

در صورت زندگی در شهر استانبول خواهید فهمید که هزینه های زندگی در آن کشور تقریبا پایین بوده و روند خرید آپارتمان در آنجا خیلی راحت تر از خرید در دیگر کشورهای اروپایی می باشد.

 • اماکن دیدنی استانبول

جاذبه های گردشگری شهر استانبول که دیگر جایی برای تعریف نمی گزارد. به دلیل وجود اماکن و جاهای مختلف تاریخی در شهر استانبول که تقریبا همه سلیقه ها و اعتقادات مذهبی را پوشش می دهد در صورت زندگی در شهر احساس غریبی نخواهید کرد.

 • سرمایه گذاری پر سود و دریافت اقامت دائم

به این دلیل که کشور ترکیه و بالاخص شهر استانبول شاهد ورود بسیاری از گردشگران از سرتاسر دنیا می باشد بازار بالقوه ای را به وجود آورده که می تواند سودآوری بسیاری را برای شما به وجود آورد و در صورت سرمایه گذاری اقامت دائم را برای خود کسب کنید.

خرید آپارتمان در استانبول 4

 • سهولت رفت و آمد به کشور ایران

شهر استانبول دارای امکانات به روز حمل و نقل و همینطور چندین فرودگاه مجهز می باشد که امکان رفت و آمد بدون دغدغه و آسان و همینطور به دلیل نزدیکی دو کشور ایران و ترکیه را قادر خواهید بود.

هزینه خرید آپارتمان در شهر استانبول

قیمت آپارتمان در شهر استانبول به نسب محل قرارگیری و متراژ و همینطور زمان ساخت و امکانات مورد نظر شما متفاوت است که ما چندین نمونه قیمت از آنها را بر اساس محل قرارگیری آپارتمان در شهر را در زیر آورده ایم:

قیمتها به صورت تقریبی و بر اساس آخرین نرخ برابری لیر ترکیه به ریال می باشد.

 • قیمت هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر استانبول: 17.000.000 تومان
 • قیمت هر متر مربع آپارتمان در خارج از مرکز شهر استانبول: 7.900.000 تومان
 • آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر استانبول: 3.500.000 تومان
 • آپارتمان یک خوابه خارج از مرکز شهر استانبول: 2.000.000 تومان

 توجه داشته باشید برای دریافت اقامت دائم در ترکیه حداقل مبلغ خرید ملک باید 250 هزار دلار باشد. در صورت خرید مبلغ پایین تر میتوان از اقامت سالیانه توریستی در این کشور بهره مند شد که با این نوع اقامت امکان دریافت پاسپورت ترکیه ای را ندارید.

نظرات

اولین کسی باشید که نظرتان را بنویسید !