هتل های طرف قرار داد:

در تمام دنیا شرکت های مسافرتی در کشور مقصد برای رزرو هتل خود و انجام خدمات توریستی و کاهش هزینه ها کارگزار مخصوص خود را دارند.

ما نیز در شهر زیبای استانبول با داشتن کارمندان با سابقه و آموزش دیده در حالت خدمت رسانی به آژانس های مسافرتی ایران و کشورهای همسایه هستیم.

تمام امکانات کارگزاری istbookinghotel آماده ارائه خدمات عالی به مسافرین تور استانبول شما برای داشتن یک سفر راحت و بدون دردسر است.

تور لیدرهای با اخلاق و آموزش دیده ما از بدو ورود مسافر در فرودگاه استانبول آماده پذیرش و برنامه ریزی برای تور های گردشگری مورد علاقه آنان میباشند.

تیم کارگزاری istbookinghotel بصورت آنلاین در حال مشاوره به همکاران عزیز در شرکت های مسافرتی حتی در روز های تعطیل میباشند.

رزرو هتل در استانبول با قیمت ارزان و بهترین خدمات پس از فروش از تخصص های ماست.از اینکه ما را به عنوان کارگزار خود انتخاب کرده اید متشکریم.

برای آشنایی بیشتر با هتل های مورد نظر در لیست زیر بر روی اسم هتل کلیک کنید تا اطلاعات مورد نیاز خود را برای رزرو بدست آورید.

رزرو هتل های سه ستاره طرف قرار  داد کارگزار در استانبول:

رزرو هتل های چهار ستاره طرف قرار  داد کارگزار در استانبول:

رزرو هتل استانبول از بهترین و قدرتمند ترین کارگزار ترکیه . اگر تمایل دارید هتل های گارانتی با قیمت مناسب جهت تور های استانبول آژانس مسافرتی خود با نرخ رقابتی داشته باشید حتما از مشاورین آنلاین ما در بخش رزواسیون بخواهید برای شما جدیدترین تخفیفات هتل را با توجه به تاریخ درخواستی معرفی نمایند.