New رستوران نار لوکانتا استانبول

رستوران نار لوکانتا استانبول

1بیشتر بدانید

رستوران نارلوکانتا (NARLOKANTA) در استانبول

رستوران معروف در استانبول که بیشتر شما را با غذا های سنتی و فرهنگ استانبول آشنا میکند تا غذاهای عادی.

اگر در تور استانبول خود تمایل دارید به جای صرف غذا در رستوران های اطراف هتل خود در یک رستوران سنتی غذا میل نمایید پیشنهاد ما به عنوان کارگزار هتل های استانبل رستوران نار میباشد.در قسمت پایین آدرس به همراه توضیحات غذا این رستوران را مطالع نمایید.

More details

خدمات

نظرات و امتیازات

نارلوکانتا یکی از بهترین رستوران های استانبول

درتور استانبول خود بعد از بازدید از کاخ توپ کاپی یا زمانی که قصد رفتن به گرند بازار را دارید اگر زمان خودن ناهار رسیده میتوانید به یکی از معروف ترین رستوران های استانبول یعنی NAR LOKANTA  رفته و هر آنچه از بهترین ها را میخواهید نوش جان کنید.آنجا یکی از اماکن دیدنی شهر استانبول است.

نار لوکانتا 2

غذاهای رستوران نارلوکانتا استانبول

در رستورانNAR LOKATNA استانبول تمامی غذاها به شکل کاملا سنتی و مخصوص دوران گذشته ترکیه ولی در فضایی کاملا مدرن سرو می شود. حتی ظروفی که در این رستوران استفاده می شود بعضا سفالی بوده و مناظر و رویدادهایی که بر فرهنگ استانبول گذشته را در تداعی می کند.این رستوران مناسب افراد گیاه خوار نیز میباشد و انواع غذاهای گیاهی نیز در این رستوران سرو میشود.درستوران NAR استانبول ترکیه از مواد اولیه محلی استانبول برای تولید غذاها با طعم واقعی استفاده می شود. روغن زیتون ، آب لیمو ترش، میوه ها و سبزیجات خشک، ادویه جات و ترشی جات که با روشهای کاملا سنتی و بدون هیچگونه افزودنی تهیه شده است شامل این موارد می شود.

نار لوکانتا 1

نظارت تمام مسافرین و افرادی که در این رستوران غذا میلی میکنند مثبت و این باعث شده رستوران NAR LOKANTA به یکی از بهترین رستوران های استانبول تبدیل شود.

تلفن رستوران نارلوکانتا جهت رزرو:

+90 212 522 28 00

آدرس رستوران نارلوکانتا استانبول:

Armaggan Nuruosmaniye Store, 5th Floor Nuruosmaniye Street No: 41

نظرات

توسط روشن 13 Jul 2020 (رستوران نار لوکانتا استانبول) :
(5/5

بسیار شیک و با غذاهای خوشمزه

نارلوکانتا استانبول یک رستوران واقعا خوب برای صرف ناهار هست. اگر در سفر استانبول خود از ناهار خوردن مک دونالد و فست فود خسته شدید و در شهر دنبال یک رستوران خوب در استانبول هستید رستوران نارلوکانتا عالیه.