New شهر بازی کیدزانیا استانبول

شهر بازی کیدزانیا استانبول

1بیشتر بدانید

کیدزانیا (Kidzania )در استانبول

اگر مکانی را می خواهید که کودک شما بتواند با همسالان خود سرگرم شود و احساس مسئولیت کند ، می توانید مرکز تفریحی کیدزانیا را به لیست مکانهای مورد بازدید خود در استانبول اضافه کنید.کودکان تجربه هایی کسب می کنند که بیشتر در خواب دیده اند، از جمله خلبانی، مأمور مخفی و آشپزی یا مهندسی تأسیسات در 8 هزار متر مربع فضا که در اختیارشان است.

More details

خدمات

نظرات و امتیازات

کیدزانیا بیشتر براساس شناساندن شش حقوق کودکان به خودشان شکل گرفته است. این شش حقوق اساسی؛ بودن ، دانستن ، خلاق بودن ، اشتراک گذاری ، نظارت و بازی کردن است.

Urbano ، یکی از قهرمانانی که قصد دارد به کودکان کمک کند تا برای دنیای واقعی و رسیدن به خوشبختی آماده شوند و از حقوق "یادگیری" حمایت می کند. Beka حضور گوسترمک را آغاز می کند "، ویتا" تماشا "، Bache" بازی "و Chika" سهم ". Beehop اشتیاق خود به "خلاق بودن را نشان می دهد.

در كیدزانیا به كودكان آموزش داده می شود كه هنگام بزرگ شدن چه مسئولیت هایی را می توانند در زندگی روزمره به عهده بگیرند. در این زمینه ، کودکان در سنین 4 تا 14 سال این فرصت را دارند که در 65 فعالیت مختلف شرکت کنند و با تعامل با کودکان گروه های سنی مشابه ، مهارت های هنری و جسمی و اجتماعی خود را افزایش دهند.کودکانی که از Kidzania دیدن می کنند می توانند حرفه ی مورد علاقه خود را در یک فضای بسیار نزدیک به زندگی واقعی تجربه کنند. در طی این تجربه ، کودکان اجازه می دهند تا بزرگسالان قدم به جهان آنها بگذارند. جایی که او می تواند آزادانه حرکت کند و تصمیمات خود را بگیرند.

او در حین اجرای تصمیمات خود ، اهمیت دوست داشتن و کار تیمی و عملکرد مشترک را درک می کند. البته ، در طی این فرایند ، کودکان از نزدیک توسط ناظران آموزش دیده ویژه ای نظارت می شوند ، یعنی ناظران olp olup هستند و در صورت لزوم می توانند از آنها کمک بگیرند.

شهر بازی کیدزانیا

Kidzania در کجا استانبول قرار دارد؟

در مرکز خرید آکاسیا در سمت آسیایی استانبول که یکی از جاهای دیدنی استانبول است واقع شده اند. حمل و نقل مناسب و پارکینگ در این مرکز خرید فراهم شده است.

زمان توقف در کیدزانیا

برای بازدید صحیح از مرکز تفریحی حداقل 4 تا 5 ساعت زمان لازم است البته با در نظر گرفتن زمانی که در صف ها از دست خواهید داد.

والدین در کیدزانیا

بزرگسالان برای ورود به مرکز تفریحی باید در گروه سنی 4 تا 14 سال فرزندی داشته باشند. هزینه ورودی والدین به صورت جدا گانه دریافت می شود.بنابراین توصیه می شود که اگر مادر یا پدر قصد دارند اوقات خود را در خارج از کیدزانیا بگذرانند ، باید در بازار یا بیرون از آن منتظر بمانند ولی به جای اینکه ساعت ها در ورودی صبر کنند با فرزند خود وارد شوند و از آن لذت ببرند.

خرید بلیط کیدزانیا

می توانید بلیط خود را در غرفه های عوارض در ورودی Kidzania خریداری کنید.مهمترین و مشکل آفرین ترین مسئله در اینجا خرید بلیط بصورت آنلاین است.اگر بلیط خود را به طور آنلاین خریداری کنید ، باید به همان صندوق فروشگاهی بروید و دستبند خود را از آنجا تهیه کنید. که به معنای بازگشت در همان صف است.

فعالیت در کدزانیا استانبول

فعالیت هایی که ممکن است هر کودک به تنهایی دوست داشته باشد ممکن است متفاوت باشد. بنابراین قبل از رفتن به Kidzania برای صرفه جویی در وقت ، می توانید از کودکان در مورد علاقه شان سوال کنید و با انتخاب صحیح و کلیک کردن روی صفحه "فعالیت ها" در سایت مرکز سرگرمی برنامه ریزی خود را انجام دهید.

بزرگترین مشکل کیدزانیا ، جمعیت بی برنامه ای است که داخل آنجا می شود.مخصوصاً در دوره های خاص بسیار شلوغ است. این ممکن است زمان انتظار در صف را طولانی کند که مدت انتظار را به 30-60 دقیقه افزایش دهد.

Kidzmondo: Kidzmondo ، که در مرکز خرید Trump در Şişli قرار دارد ، ممکن است یک جایگزین خوب باشد. البته این یک نسخه موفق از کیدزانیاست!!

در ورودی به مرکز سرگرمی ، هر کودک چکی به ارزش 50 KidZos دریافت می کند. ابتدا باید برای پرداخت این چک به بانک مرکزی کیدزانیا مراجعه کنید.کودکان پولی را که برای کار خود بدست آورده اند به حساب کاربری که در بانک باز می کنند واریز می کنند و سپس پول خود را از دستگاههای خودپرداز به عنوان KidZos برداشت می کنند. همچنین آنها می توانند هر طور که می خواهند درشعب دیگر KidZania در 26 شهر مختلف جهان خرج کنند.

دهها حرفه مختلف در کیدزانیا برای همه سنین و علایق متنوع وجود دارد مثلا:

آتش نشانان

در ابتدا بچه ها تحت آموزش تصویری قرار می گیرند. سپس آنها را با کامیون آتش نشانی می برند و با شبیه سازی آتش سوزی، آتش خیالی در منطقه را خاموش می کنند.

شهر بازی کیدزانیا 1

پلیس

ابتدا دانش نظری با کمک مربیان آموزش داده شده و سپس سناریوهای مختلفی اعمال می شود. یکی از محبوب ترین طرحها برقراری امنیت صحنه آتشی است که آتش نشان ها در حال خاموشی آن هستند.

بیمارستان

بخش بیمارستان تحت حمایت آکبادم با 3 فعالیت انجام می شود. اتاق اورژانس ، نوزادان و اتاق عمل. مهمانان کوچک تا 6 سال می توانند وارد بخش "Newborn" شوند. در اینجا به کودکاناطلاعاتی در مورد مراقبت نوزادان تازه متولد شده داده می شود.

کودکان بالای 6 سال می توانند با کمک مربیان در بخش اتاق عمل بیمارستان فعالیت کنند. اطلاعات مربوط به بدن انسان در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد و به نوبه خود در این عملیات شرکت می کنند.

کارگاه آشپزی

Calve یک دوره پخت و پز را برای افراد کوچک برگزار می کند. بازدیدکنندگان کمی کچاپ و ماکارونی را با سبزیجات تهیه می کنند. شرکت کنندگان همچنین می توانند غذایی را که تهیه می کنند بخورند.

شهر بازی کیدزانیا 4

دندانپزشک

کودکان ابتدا اطلاعات کوتاهی در مورد دندانپزشکی دریافت می کنند و سپس در کارهای کوچک شرکت می کنند.

شهر بازی کیدزانیا 3

فروشگاه

در بخش بازار تحت حمایت میگروس دو نقش جداگانه وجود دارد. یکی از آنها صندوقدار بودن و دیگری مشتری بودن را فرا می گیرند.

همچنین مکانهای مختلف زیادی وجود دارد که پسران می توانند در Kidzania از آن لذت ببرند. پمپ بنزین اوت ، اجاره اتومبیل Avis و سرویس اتومبیل برخی از آنها هستند.

نظرات

توسط روشن 11 Jul 2020 (شهر بازی کیدزانیا استانبول) :
(5/5

محل بسیار مناسب برای کودکان

کیدزانیا استانبول واسه بچه های عالیه و تجهیزات خوبی هم داره. اگر کودک شما از بازار و اقامت در هتل استانبول حوصله اش سر شده میتونید ببرینش این شهری بازی و کلی لذت ببره.