New مرکز خرید ایستینیه پارک (İstinyePark)

مرکز خرید ایستینیه پارک (İstinyePark)

1بیشتر بدانید

مرکز خرید ایستینیه پارک İstinyePark - Sariyer


IstinyePark در سال 2007 افتتاح شد. این مرکز خرید فوق العاده شامل ۲۸۰ فروشگاه مختلف در فضای باز و خارجی می باشد. IstinyePark اولین انتخاب بسیاری از شرکت های معتبرخارجی است که تصمیم می گیرند وارد بازارهای ترکیه بشوند.در قسمت پایین اطلاعات کامل تری از این مرکز خرید و جاهای دیدنی آن بدست بیاورید.

More details

خدمات

نظرات و امتیازات

مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول کجاست؟

مرکز خرید  ایستینیه پارک Istinye دارای 300 مغازه ، اولین سالن تئاتر IMAX ، برندهای معتبر محلی و جهانی ، کافه و رستوران های اختصاصی در زمره جاهای دیدنی استانبول است .مرکز خرید ایستی نی یک محیط زندگی بی نظیر شهری است که در یک "آمفی تئاتر" توپوگرافیکی مسکونی واقع شده است. در بالا ، یک محوطه ورودی بزرگ بین یک مرکز سبک زندگی در فضای باز و یک خرده فروشی در داخل سقف شیشه ای قرار دارد.

مرکز خرید ایستینیه پارک

مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول و رستوران های جذاب

علاوه بر بسیاری از مغازه های پر زرق و برق و یک مجموعه تئاتر هیپ ، مرکز خرید مدرن میزبان انواع رستوران ها ، کافه ها و حتی یک بازار مواد غذایی هم دارد. مرکز خرید ثابت می کند که از روز افتتاحیه به بعد با فضاهای مختلف توانسته، مکان متفاوتی از نظر مشتری باشد.این مرکز خرید جدید مارک های لوکس و مشهوری مانند؛ Dolce & Gabbana، Dior، Prada، Celine، Fendi، Hugo Boss، Max Max، Zara، Boyner، Mango، M.A.C.، Sephora، Sevil، Vakko، را در بر میگیرد.

مرکز خرید ایستینیه پارک 1

لوکس ترین و منحصر به فرد ترین فروشگاه ها در خارج از مرکز بازار و در فضای باز است که از طبقه فوقانی قابل دسترسی است. خیابان برندین ایستینیه پارک در فضایی آزاد است که به عنوان یک میدان شهری طراحی شده است و این مورد برای اولین بار در ترکیه اتفاق افتاده است. در این میدان شهری برندهای زیادی موجود است که راه را برای بزرگان دنیای مد مانند Burberry ، Gucci ، Miu Miu و Louis Vuitton هموار می کرده است.

مرکز خرید ایستینیه پارک 3

ایستینیه پارک هنر، سرگرمی، ورزش، خرید و غذاهای جهانی را به همه مهمانان خود ارائه می دهد. این مرکز خرید در میان اماکن دیدنی استانبول، چشم استانبول است که تقریباً 300 فروشگاه و 40 رستوران دارد. در حالی که این مکان بی نظیر با استفاده از طرح های با سلیقه و نیازهای مختلف ساخته شده است تفاوت بین همه مراکز خرید با 41 مارک جدیدی که از طریق مرکز خرید ایستینیه وارد بازار ترکیه شدند را نشان می دهد.

مرکز خرید ایستینیه پارک زندگی جدیدی را در ترکیه و استانبول به وجود آورده و برای کسانی که می خواهند یک روز عالی را سپری کنند به یک محل ضروری تبدیل شده است.

آدرس مرکز خرید ایستینیه پارک

Istinye Bayiri Caddesi 34460, Istinye – Istanbul

ساعت فعالیت مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول

صبح ها از 10 الی22

نحوه رفتن به پاساژ ایستینیه پارک استانبول:

مسافرینی که در میدان تکسیم هتل رزرو کرده اند به  آسانی میتوانند از ایستگاهی که در میدان تکسیم واقع شده سوار مترو شده و در ایستگاه ایازآقا(ITU-Ayazaga) پیاده شوید با یک پیاده روی 600 متری به مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول خواهید رسید.

اگر تا کنون به این مرکز خرید رفته اید نظر خود را درباره آن برای ما بنویسید.

نظرات

توسط روشن 05 Jul 2020 (مرکز خرید ایستینیه پارک (İstinyePark)) :
(5/5

ایستینیه پارک بزرگ و زیبا

مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول خیلی بزرگ و نسبتا از ما که هتلمون رو در میدون تقسیم رزرو کرده بودیم دور بود ولی مغازه های شیکی داشته که خوب مثل اونا توی پاساژ گرند جواهر استانبول هم بود و خیلی هم نزدیکتر هست.