New مرکز خرید جواهر استانبول (Cevahir Mall)

مرکز خرید جواهر استانبول (Cevahir Mall)

1بیشتر بدانید

مرکز خرید جواهر استانبول - شیشلی
مرکز خرید جواهیر استانبول از نظر بزرگی دومین مرکز خرید اروپا و هشتمین مرکز خرید جهان است. بنابراین شما نمیتوانید تصور کنید که برای خرید به این مرکز بروید و خریدی انجام ندهید.

از مرکز خرید جواهر خرید خود را انجام دهید و مطمئن باشید از آن راضی میشوید.در قسمت پایین درباره جاهای دیدنی و فروشگاه های این پاساژ استانبول برایتان میگوییم.

More details

خدمات

نظرات و امتیازات

مرکز خرید جواهر استانبول انگشت خود بر روی نبض دنیای خرید استانبول گذاشته و از طریق هدایای غافلگیرانه ای که توسط طراحان مد و دیزاین برای  تجربه ای فراموش نشدنی از خرید ارائه می شود و مهمانان خود در را سوپرایز می کنند.استانبول سیویور در حالی از سال 2005 افتتاح شده است که بیشترین مراجعه کنندگان خود را از منطقه شیشلی استانبول جذب می کند. شما به راحتی می توانید از میدان تکسیم و توسط مترو به طور مستقیم به استانبول جواهیر بروید .شاید همین دلیل است که این پاساژ جذاب در بین بسیاری از گردشگران و مردم محلی محبوبیت زیادی دارد.

مرکز خرید جواهر استانبول

مرکز خرید و سرگرمی Cevahir شادی و هیجان جشنواره های خرید استانبول را دو چندان می کند!

پس از خرید ، میهمانان می توانند با دادن یک آدرس تحویل، کیسه های خود را در کیوسک Keep & Deliver رها کنند و سپس می توانند با دست خالی خود، سرخوش بودن از خرید خود را ادامه دهند.در پاسا Cevahir کیف های شما را به محل مشخص شده ای تحویل می دهد. علاوه بر این ، وبلاگ نویسان مشهور مد، در آنجا نظر سنجی می کنند و ایده هایی را برای ترکیب های منحصر به فرد و جدید به اشتراک می گذارند.

در زیر سقف این مرکز تجاری یک صحنه بزرگ برای نمایش و رویدادهای هیجان انگیز وجود دارد که شامل 12 سینما از جمله یک سینما 3 بعدی IMAX می شود. همچنین سینمایی برای کودکان و چندین مکان دیگر برای سرگرمی و یک سالن بولینگ تهیه شده است. سقف شیشه ای ساختمان 2.500 متر مربع ابعاد دارد که بزرگترین ساعت در جهان با عددهای 3 متری و بزرگش خود نمایی می کند.

مرکز خرید جواهر استانبول 2
بازار جواهر استانبول بیش از 200 فروشگاه در 6 طبقه را پوشش میدهد که شامل طیف گسترده ای از لوازم خرید ، برند های معتبر، رستوران ها و بارهایی که بهترین غذاهای جهان را ارائه می دهد می باشد که این ویژگیها خود دلیل دیگری است که بازار جواهر انتخاب دلپذیری برای همه باشد.  
İstanbul Cevahir همچنین به بزرگترین مرکز تفریحی سرپوشیده در استانبول ترکیه که یکی از اماکن دیدنی استانبول است تبدیل شده که برای کودکان انتخابهای زیادی از بازی های هیجان انگیز دارد.

برخی از مارک های بین المللی در این مرکز خرید به شرح زیر است: Dorothy Perkins، Benetton، Esprit، Zara، Adidas، Dockers، Levi's، Reebok، Converse، Best Mountain، Guess World، Guiseppo، Nine West، Starbucks، Burger King، McDonalds، KFC و Pizza Hut.

نشانی:

Büyükdere Cad. No:22 Şişli / İstanbul

ساعت فعالیت:

10 الی 22

نظرات

توسط روشن 03 Jul 2020 (مرکز خرید جواهر استانبول (Cevahir Mall)) :
(5/5

ممنون از معرفی جواهر استانبول

من آدرس پاساژ جواهر استانبول و از اینجا پیدا کردم و در موردش مطالعه کردم . هتل گرند جواهر و رزرو کرده بودیم و میدونستیم نزدیک مرکز خرید جواهره. واقعا یکی از پاساژ های دیدنی و جاهای خوب استانبول برای خریده توصیه میکنم سر بزنید به اینجا و از میدان تکسیمم خیلی نزدیکه.