New مرکز خرید پالادیوم استانبول (palladium)

مرکز خرید پالادیوم استانبول (palladium)

1بیشتر بدانید

مرکز خرید پالادیوم استانبول - Atasehir


palladium یکی از اماکن دیدنی و مراکز خرید خوب استانبول میباشد که در مقابل مرکز کسب و کار برج پالادیوم قرار دارد و بازار به گونه ای طراحی شده است که به مانند یک ظرف شیشه ای بزرگ برای خرید بشمار میرود. اگرچه در بخش غربی Atasehir واقع شده است، اما بازار از اکثر نقاط قسمت آناتولی (آسیایی) قابل مشاهده است.

More details

خدمات

نظرات و امتیازات

مرکز خرید پالادیوم استانبول کجاست؟

مرکز خرید پالادیوم در قسمت آسیایی استانبول واقع شده و دارای برندهای برجسته کشور ترکیه و بین المللی است و در یک فضای متفاوت سبک زندگی منحصر به فردی را اشاعه می دهد که خود به تنهایی علاوه بر مکانی برای خرید در استانبول یکی از جاهای دیدنی استانبول نیز برای گردشگران میباشد. پاساژ پالادیوم در استانبول به دلیل کرکرهای شیشه ای غول پیکرش مشهور است و یکی از نمادین ترین مکان های این شهر محسوب می شود که فروشگاه های آن در پنج طبقه گسترده است. این مرکز طیف متنوعی از مارک های محلی و بین المللی را ارائه می دهد و این همه از قلب منطقه پر جنب و جوش آتاشهیرمی جوشد.

مرکز خرید پالادیوم استانبول

مرکز خرید پالادیوم در استانبول درهای خود در سال 2008 افتتاح نمود و ساخت آن نزدیک به 230 میلیون دلار هزینه در بر داشت. در این شاهکار عالی و مدرن 190 فروشگاه وجود دارد که آن را به یکی از بزرگترین مراکز خرید در استانبول تبدیل کرده است. بازدید کنندگان می توانند به صورت کانالیزه شده از نمایشگاه های طراح مدلینگ مانند Guess ، Michael Kors ، Tommy Hilfiger ، Zara وPierCardinبازدید کنند و یا از فروشگاه برندهایی مانند Adidas و Gap خرید کنند.

مرکز خرید پالادیوم استانبول 2

مرکز خرید پالادیوم استانبول با ارائه یکی از متفاوت ترین و مجلل ترین تجربه های خرید استانبول، مرکزی دارای تئاتر، کافه و یک فوت کورد بزرگ با بیش از بیست رستوران است.اگر چه رستوران ها در داخل مجموعه قرار دارد، اما کافه های متعددی در اطراف مرکز پراکنده شده اند. بنابراین، می توانید بعد از صرف غذایی لذیذ به یکی از آن کافه ها بروید و از نوشیدنی و دسر خود لذت ببرید.

مرکز خرید پالادیوم استانبول 3

اکثر مسافران تمایل دارند در میدان تکسیم هتل رزرو کنند تا به اماکن دیدنی استانبول دسترسی داشته باشند و اگر شما هم جزء آن دسته از  گردشگران هستید که برای رفتن به مرکز خرید پالادیوم استانبول  باید از طریق مترو میدان تکسیم  فونیکلار این مسافت را طی کنید. هنگامی که به کاباتاش رسیدید از طریق کشتی های مسافربری به کادیکوی بروید سپس ادامه مسیر را با تاکسی یا اتوبوس بروید و خود را به پالادیوم استانبول برسانید.

آدرس مرکز خرید پالادیوم استانبول

Barbaros Mah. Halk Cad. No:8, Yeni Sahra, Atasehir, Istanbul, Turkey

ساعت فعالیت:

10 الی 22

نظرات

توسط روشن 05 Jul 2020 (مرکز خرید پالادیوم استانبول (palladium)) :
(5/5

پالادیوم استانبول حتما سر بزنید

پالادیوم مال استانبول با فروشگاه های خوبش ارزش رفتن و داره مخصوصا کافی شاپ های شیک پالادیوم با دسر های خوشمزشون و امتحان کنید.