New مرکز خرید پروفیلو استانبول (profilo)

مرکز خرید پروفیلو استانبول (profilo)

1بیشتر بدانید

مرکز خرید پروفیلو profilo - Mecidiyekoy


پروفیلو یکی از مراکز خرید بزرگ شهراستانبول است که با سایر مراکز عمده مانند جواهر و کانیون در یک منطقه قرار دارد. بنابراین، در حالی که از لحاظ بزرگی این بازار نمیتواند با سایر بازارهای بزرگ رقابت کند، بازار پروفیلو برای افرادی که در منطقه شیشلی اقامت می کنند بسیار مهم و تاثیرگذار است.در قسمت پایین درباره جاهای دیدنی مرکز خرید پروفیلو استانبول بیشتر بخوانید.

More details

خدمات

نظرات و امتیازات

پروفیلو یکی از جاهای دیدنی و مناسب خرید استانبول

مرکز خرید پروفیلو در سال 1997 افتتاح شد و یک مرکز خرید مدرن با متراژ حدود 120 هزار متر مربع است که در بخش تجاری Mecidiyekoy در استانبول واقع شده است.خریداران می توانند از انتخاب های متنوعی که دارند از پوشاک آقایان، بانوان و کودکان و محصولات الکترونیک گرفته تا کفش، اکسسوری، زیبایی و بهداشتی از میان فروشگاه های معتبرAdidas, Fabrika, Gusto, Koton, Mudo, Mango, Marks & Spencer, Nike   لذت ببرند.

مرکز خرید پروفیلو استانبول


پاساژ پروفیلو شامل یک سالن تئاتر ویژه ،چندین فروشگاه مختلف و همینطور یک فروشگاه بزرگ و یک بار است.برای علاقه مندان به بیلیارد پروفیلو دارای 16 سال بیلیارد است.اگر میخواهید در فضایی آرام از غذای لذیذی که می خورید لذت ببرید و بعد از صرف یک وعده غذایی خوب بخوابید، Profilo بهترین مکان برای شماست.

مرکز خرید پروفیلو استانبول 2

بازار پروفیلو یکی از مراکز خرید بزرگ  و از جاهای دیدنی شهراستانبول است ، خریداران می توانند از انتخاب های متنوعی که دارند از پوشاک آقایان، بانوان و کودکان و محصولات الکترونیک گرفته تا کفش، اکسسوری، زیبایی و بهداشتی از میان فروشگاه های معتبر استفاده کنند. این مرکز همچنین شامل یک سالن تئاتر ویژه ،چندین فروشگاه مختلف و همینطور یک فروشگاه بزرگ و یک بار است.

مرکز خرید پروفیلو استانبول 3

نحوه دسترسی به مرکز خرید پروفیلو استانبول:

اتوبوس، مترو، تراموا و  اتومبیل و سایر گزینه های مربوط به حمل و نقل عمومی ممکن است برای رسیدن شما به مرکز خرید Profilo مهم باشد.

اتوبوس: 122C، 27T، 29Ş، 500A، 66؛ مترو: M2.

نشانی پاساژ پروفیلو استانبول : 

Gülbahar, Cemal Sahir Sokaği No:33, 34394 Şişli/İstanbul, Turkey

ساعت فعالیت مرکز خرید پروفیلو استانبول:

همه روزه از ساعت 10 الی 22

اگر به پروفیلو رفته اید و خریدی از آنجا کرده اید نظر خود را برای ما و بقیه مسافران تور استانبول در اینجا بنویسید.

نظرات

توسط روشن 03 Jul 2020 (مرکز خرید پروفیلو استانبول (profilo)) :
(5/5

پشیمان نمیشوید

من از مرکز خرید پروفیلو استانبول خرید زیاد کردم و اکثر فروشگاه های این مجتمع تخفیف زده بودند . هتلی که رزرو کرده بودم در استانبول نزدیک این مرکز خرید بود و موفق شدم دو سه باری به این مجتمع برم.