New معرفی خیابان فاتیح استانبول (Fatih)

معرفی خیابان فاتیح استانبول (Fatih)

1بیشتر بدانید

پیش به سوی خیابان فاتیح (Fatih):

اگر بخواهید به سمت خیابان فاتح در آکسارای استانبول بروید، بهترین راه برای رفتن به این خیابان با مترو تکسیم است، شما میتوانید در ایستگاه istanbul university پیاده شده و بعد از 5 دقیقه پیاده روی به این خیابان برسید.

More details

خدمات

نظرات و امتیازات

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این هتل ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

از خیابان فاتیح استانبول و جاهای دیدنی آن بیشتر بدانید:

در منطقه فاتح (Fatih) همانطور که از آکسارای به سمت میدان سرازیر می شوید، مجموعه ای از آبنماهای سه گانه در کنار دیوار بیرونی مسجد تازه بازسازی شده Kızıl Minare Cami وجود دارد و می توان گفت تنها مسجد دراستانبول ترکیه است که مناره های آن از نظر اندازه کوچک و بزرگ هستند.

خیابان فاتیح استانبول

در خیابان Fatih استانبول انواع هتل های 3 تا 5 ستاره وجود دارد که به علت توریستی بودن این خیابان قیمت آنها بالاتر از بقیه هتل ها میباشد.

رزرو هتل های سه تا پنج ستاره در خیابان Fatih از کارگزاری استانبول بوکینگ هتل بسیار آسان میباشد.فقط کافیست از طریق تلگرام به همکاران ما در بخش رزرو هتل استانبول پیام دهید.

در خیابان فاتح انواع فروشگاه های کفش ، برند های معروف لباس مانند ال سی وایکیکی ، کوتون ، آدیداس و ... وجود دارد.

خیابان معروف لالعلی lalali استانبول نیز در این خیابان میباشد و دسترسی به آن بسیار راحت است. هتل هیلتون در اینجا شعبه دارد.گرند بازار نیز به راحتی از خیابان fatih میتوان رفت.

برای رفتن به خیابان سلطان احمد و همچنین سفارت ایران در استانبول میتوانید از خیابان فاتیح با چند دقیقه پیاده روی به آنجا برسید.

خیابان فاتیح استانبول

رستوران های زیبا و معروفی در خیابان فاتیح وجود دارد :

رستوران Akdeniz Hatay Sofrası

این رستوران معروف که با یک منو 121 انتخاب متفاوت برای یک وعده صبحانه پیش روی شماست، این رستوران محلی کم نظیر برای جشن گرفتن به همراه صرف مرغ یا گوشت بره در نمک است، با این وجود اگر بخواهید این کار را انجام دهید، باید از روز قبل میزی برای خود رزرو کنید. ولی این مکان یک ضیافت واقعی را برای شما رقم میزند.

رستوران Has Kral Sofrası

سخت است که در آنجا برای خود میز خالی پیدا کنید ولی می توانید مرغ و استیک خوشمزه ای با ذرت در آنجا سفارش دهید.

رستوران Kaburgacı Selim Amca

رستورانی است که مربوط به منطقه دیاربکراست وازانواع غذاهای خوشمزه ای پر شده که مربوط به جنوب شرقی ترکیه است.

Kaburgacı Selim Amca رستوران

جاهای دیدنی زیادی از شهر استانبول در این خیابان وجود دارد. پیشنهاد ما این است که پیاده روی در این خیابان را با رزرو هتل استانبول در این منطقه از کارگزاری ما از دست ندهید.

اگر شما نیز در هتل های خیابان فاتیح استانبول هتل رزرو کرده اید یا در سفر خود به استانبول از این خیابان بازدید کرده اید نظر خود را برای ما بنویسید.

نظرات

اولین کسی باشید که نظرتان را بنویسید !