New رزرو ارزان با صبحانه و ترانسفر هتل دکاموندو استانبول

هتل دکاموندو استانبول

02128425262 رزرو لحظه آخری

رزرو هتل دکاموندو استانبول Hotel DeCamondo

هتل دکاموندو یک هتل پنج ستاره از نوع بوتیک هتل است که در منطقه بی اغلو قرار دارد و تنها با چند قدم پیاده روی به برج گالاتا میرسید. از هتل کاموندو میتوانید به ایستگاه مترو شیشانه دسترسی داشته باشید و منظره زیبایی از ایاصوفیه را مشاهده نمایید.

More details

خدمات

نظرات و امتیازات

درباره هتل دکاموندو استانبول

هتل دکاموندو استانبول طراحی بسیار خاص و زیبایی دارد برای همین است که این هتل جزو بوتیک هتل ها میباشد. معماری اتاق های هتل خیره کننده است و قطعا تجربه اقامت در هتل دکاموندو بیاد ماندنی است.

اتاق های هتل دکاموندو با کفپوش پارکت و سقف بلند و پرده های زیبا به همراه تلوزیون ال سی دی و اینترنت وای فای رایگانی که در سراسر هتل در دسترسی میباشد آماده شده تا مسافرین اقامتی آسوده را در این اتاق ها داشته باشند ، تفاوتی که اتاق های دکاموندو هتل با سایر هتل های هم رده خود دارد طراحی آجری آن است که توجه مسافرین را به خود جلب میکند.

تراس هتل دکاموندو و منظره بوسفر از بالای آن لذت استفاده از صبحانه رایگان را در این هتل چند برابر میکند و میتوانید عکس های زیبایی از این منظره برای خود داشته باشید.

هتل کاموندو تراس

میز پذیرش هتل دکاموندو دارای کارمندان بسیار خوب است که به چندین زبان دنیا مسلط هستند و رفتار دوستانه ای با شما دارند.

هتل دکاموندو و انواع اتاق های آن

تمام اتاق های هتل دکاموندو دارای سرویس بهداشتی تمیز با سشوار هستند که روزانه توسط خانه دران هتل تمیز و اقلام مصرفی آن مثل صابون و شامپو به رایگان شارژ میشوند. صندوق امانات در تمام اتاق ها موجود است و سیستم گرمایش و سرمایش مناسبی دارند و دیوار های اتاق ها نیز ضد صدا هستند. پذیرش حیوانات خانگی هم در هتل دکاموندو امکان پذیر است.

هتل دکاموندو دارای اتاق استاندارد رو به شهر است که فضای آن 25 متر است و امکان اقامت 2 نفر با تخت دبل یا توئین را داراست.

هتل دکاموندو اتاق

اتاق های سوپریور هتل دکاموندو استانبول 28 متر فضا دارد و این اتاق نیز مناسب اقامت 2 نفر میباشد که تخت های آن از نوع کینگ سایز میباشد.

دلوکس روم یا همان اتاق لوکس هتل دکاموندو 33 متر فضا دارد و برای اقامت سه نفر با یک کودک بسیار مناسب است، یک تخت دبل و یک تخت اکسترا دارد و برای کودکان بدون نیاز تخت نیز هزینه ای دریافت نمیشود.

اتاق هتل دکاموندو

هتل دکاموندو دارای اتاق های کینگ است که 55 متر فضا دارد، اتاق کینگ سایز هتل دکاموندو مناسب اقامت 4 نفر با یک کودک است که یک تخت دبل و دو مبل سوفا در محیطی جدا از اتاق خواب میباشد.

نظرات مسافرین هتل دکاموندو استانبول

هتل دکاموندو استانبول توانسته با جمع بندی قیمت مناسبی که دارد و امکانات هتل رتبه 9.7 از 10 را در سایت بوکینگ به خود اختصاص دهد که خود نشان از کیفیت بالای این هتل گواهی دارد.

آدرس هتل دکاموندو استانبول بر روی نقشه

Bereketzade Mah, Felek Sk. No.2, 34421 Beyoğlu/İstanbul, Turkey

تکسیم1.7 کیلومتر
مترو تکسیم1.7 کیلومتر
خیابان استقلال1.5 کیلومتر
فرودگاه استانبول33 کیلومتر
برج گالاتا200 متر
پل بسفر400 متر
ایاصوفیه1.8 کیلومتر
بازار بزرگ استانبول900 متر

نظرات

توسط روشن 24 Jan 2021 (هتل دکاموندو استانبول) :
(5/5

بسیار زیبا و خاطره انگیز

هتل دکامندو استانبول بسیار زیبا و ارزان است، ما مدت 6 شب در هتل دکامندو اقامت داشتیم و از موقعیت مکانی و امکانات این هتل راضی بودیم بخصوص اینکه با پولی که برای رزرو هتل دکامندو پرداخت کردیم هتلی با این کیفیت در اطراف میدان تقسیم نبود.