New پارک ویالند در شهر استانبول

پارک ویالند در شهر استانبول

1بیشتر بدانید

درباره پارک ویالند استانبول

پارک تفریحی ویالند استانبول یا اسفانبول پارک یکی از جذاب ترین اماکن تفریحی استانبول است که مسافرین تور استانبول علاقه زیادی به بازدید از این مرکز تفریحی دارند.ما در قسمت پایین این صفحه اطلاعات کاملی را درباره پارک ویالند استانبول به همراه عکس و  ساعت کار ویالند استانبول  همچنین هزینه ورودی به پارک و آدرس پارک ویالند را برای شما توضیح داده ایم.

More details

خدمات

نظرات و امتیازات

پارک آبی استانبول و عکس های آن (استفانبول پارک)

یکی از بهترین پارک های استانبول ترکیه و اروپا است که جاذبه های دیدنی استانبول برای کودکان و بزرگسالان دارد. این پارک که درمنطقه  eyup واقع شده است فعالیت خود را از سال 2013 آغاز کرده است، پارک "Isfanbul" قبلا به اسم "Vialand" نامیده میشد اگر چه در ماه آوریل 2018 به اسفانبول تغییر نام داده است، بسیاری از گردشگران و مردم محلی هنوز آن را "Vialand" می نامند.

ویالند 1
 
پارک Isfanbul تنها یک پارک موضوعی و تفریحی شگفت انگیز نیست، بلکه یک مجتمع بزرگ است که پارک های متنوع، مراکز خرید، سرگرمی را در یک مکان دورهم جمع کرده است و این موضوع باعث می شود تا خانواده ها در این جا اوقات خوبی را سپری کنند، در حالی که بچه هایشان سرگرم جاذبه هایی مانند هیجان سواری، غواصی و چرخ فلک هستند، خودشان می توانند در مراکز خرید، خیابان های موضوعی، بوتیک های بزرگ، جشنواره ها ، رستوران ها و کافه ها در حال خوش گذرانی باشند. همچنین در مرکزخرید باغ وحشی به نام "جنگل" وجود دارد که جدا از پارک تفریحی قرار گرفته است.
می توانیم بگوییم که شما و کودکانتان ممکن است تمام روزخود را در Isfanbul بدون لحظه ای خستگی سپری کنند. این پارک بهترین مکان برای کودکان در شهراستانبول ترکیه و یکی از جاهای دیدنی استانبول است.


 ویالند 2

پارک ویالند استانبول و مذیت های آن نسبت به بقیه پارک های استانبول


شکل پیچیده و مساحت 600000 مترمربعی که در نوع خود بسیار بسیار بزرگ است. ترکیب این موارد باعث شده است که یک مرکز بزرگ خرید و سرگرمی به وجود آید که در سراسر جهان منحصر به فرد است.شاید به همین دلیل است که این پارک محبوب ترین نقطه استانبول ترکیه برای تمام سنین است.
مرکز خرید اسفانبول مانند هیچ فروشگاهی که تا بحال در سرتاسر جهان دیده اید نیست، بیش از 200 فروشگاه در طول خیابانی در سه طبقه که دائم در حال باز و بسته شدن هستند و تراموایی که مسیر شما را برای خرید کوتاه میکند.
Isfanbul پارک جزو 10 پارک موضوعی جهان است که جایزه بین المللی مربوط به بهترین پارک در سال 2016 را در بین 800 پارک معتبر دنیا به دست آورده است.
 

ویالند 3


بهترین جاهای دیدنی پارک ویالند استانبول

چهارمین رولر کوستر جهان به نام "Nefeskesen (نفس گیر)" که در 3 ثانیه به سرعت 110 کیلومتر در ساعت می رسید.
رودخانه دیوانه (Cilgin Nehir)، یک ماجراجویی فراموش نشدنی در رودخانه ای به طول ۷۰۰ متربه همراه یک آبشار بزرگ را فراهم می آورد.
برج عدلی (Adalet Kulesi)، تجربه لذت واقعی سقوط آزاد از ۵۰ متر را می چشید.
360 درجه، شما در حالی از دیدن مناطق دور خود لذت میبرید که در ارتفاع 28 متر قرار دارید.
وایکینگها (ماجراجویی در آب) و کینگ کنگ (شما در ارتفاع ۱۵ متری در دستان کینگ کنگ هستید) از دیگر جاذبه های این پارک هستند.
 

ساعات کار پارک ویالند استانبول


روزانه از ۱۰صبح تا ۸ شب و تا ۹ شب تعطیلات آخرهفته پذیرای گردشگران میباشد.
 

پارک ویالند استانبول موقعیت مکانی


پارک اسفانبول در منطقه eyup استانبول واقع شده است که از منطقه سلطان احمد با فاصله ۱۳ کیلومتری و از میدان تقسیم با فاصله ۱۴ قرار دارد.پارک Isfanbul دارای پارکینگی به ظرفیت 8000 وسیله نقلیه است اما توصیه می شود برای حمل و نقل از خدمات عمومی استفاده شود.


هزینه پارک ویالند استانبول

( قیمت ورودی ): بزرگسالان 259 لیر و کودکان بالای سه سال 249 لیر میباشد هزینه کودک زیر سه سال رایگان است.

آدرس پارک ویالند استانبول:

Yeşilpınar, Şht. Metin Kaya Sk. No:11, 34065 Eyüp/İstanbul, Turkey

نظرات

توسط روشن 06 Jul 2020 (پارک ویالند در شهر استانبول) :
(5/5

پارک آبی ویالند هیجان انگیز

پارک ویالند استانبول در تابستون خیلی خوبه ما اوایل تابستون رفتیم و هنوز نسیم خنکی میومد و سرد بود ولی واقعا هیجان انگیز بود. از هتلی که در میدان تکسیم رزرو کرده بوده بودیم نسبتا فاصله زیادی راه داره ولی راضی بودیم.