New آکواریوم استانبول فلوریا

آکواریوم استانبول فلوریا

1بیشتر بدانید

آکواریوم استانبول یک مکان دیدنی و یکی از تفریحات سالم در استانبول است و برای مسافرین تور استانبول دیدن آن توصیه میشود در این قسمت پایین این صفحه شما را با نحوه رفتن به آکواریوم استانبول و محیط این مکان تفریحی بیشتر آشنا میکنیم  تا بدانید آکواریوم استانبول کجاست و شامل چه قسمت هایی میشود.

More details

خدمات

نظرات و امتیازات

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این هتل ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

آکواریوم استانبول
 
آکواریوم استانبول فلوریا یک مقصد ارزشمند و یکی از اماکن دیدنی استانبول و محیطی لذت بخش برای تفریحی سالم در استانبول است برای صرف نیمی از روز است اگر مایل به کشف معنای واقعی زندگی در دریاها و اقیانوسها باشید و یا اگر می خواهید یک سفر توریستی فوق العاده ای داشته باشید؟
پس با ما همراه باشید.

آکواریوم 1
در مقایسه با سایر آکواریوم های کلاس خود  آکواریوم استانبول فلوریا بزرگترین آکواریوم موضوعی جهان و یکی از بهترین جاذبه های گردشگری استانبول است که از انواع گونه های آبزیان جهان تشکیل شده است. استفاده ازجدیدترین روشهای نمایشی و تعاملی، جنگل های بارانی و تکنولوژی پیشرفته دراین آکواریوم باعث شده تا در جایگاه والایی در بین آکواریوم های جهان قرار گیرد.

آکواریوم 3
بازدیدکنندگان، و مسافرین تور های استانبول با دنبال کردن مسیر جغرافیایی شبیه سازی شده، مسیری را طی می کنند که میزبان 16 مکان مختلف و 1 جنگل بارانی است که از دریای سیاه به سمت اقیانوس آرام کشیده شده است.
نمایش فضاها، ویژگی های فرهنگی، جغرافیایی، تاریخی و معماری هر قسمت با عناصر تزئینی مناسب، بازی های تعاملی، فیلم ها و گرافیک های بصری که جزئیات مربوط به هر منطقه را ارائه می دهند وجود دارد.
 سیستم های صوتی و روشنایی هر فضایی مطابق با نمایش در حال اجرا همان قسمت می باشد.

آکواریوم 3
استانبول Akvaryum توسط متخصصان خبره و با توجه به استانداردهای بین المللی اداره می شود. تمام موجودات زنده در این آکواریوم در شرایطی که نزدیک ترین آنها به زیستگاه طبیعی خودشان است زندگی می کنند.
آکواریوم فلوریا استانبول همچنین دارای دو سینمای ۵ بعدی با ۶ موضوع مختلف است. سالن ها برای 15 نفر علاوه بر جلوه های بصری ۳ بعدی، ادراک بیشتری از باد، مه، آب و حس لامسه به ارمغان می آورد.
در این مکان تقریحی در شهر استانبول مجموعه ای از کافه ها و یک رستوران منحصر به فرد وجود دارد که در قسمت کانال پاناما و با منظره دریا ساخته شده است.
  مناطقی که شما در طول مسیر دنبال می کنید:
دریای سیاه
تنگه استانبول
دریای اژه
کانال سوئز
دریای سرخ
منطقه مدیترانه
تنگه جبل الطارق
اقیانوس اطلس (کشتی غرق شده)
اقیانوس اطلس
کانال پاناما
اقیانوس آرام
ناتیلوس (زیردریایی)
جنگل های بارانی
 
آکواریوم استانبول و ویژگی های تخصصی آن:
- حجم آب: 6.800 متر مکعب؛ 64 مخزن در کل
- یک مجمتع غول پیکر دو طبقه با مساحت 22000 مترمربع
- مساحت پارکینگ 32000 مترمربع / 1200 خودرو
- منطقه بازدید کنندگان 6.000 متر مربع
- یک لاین مسیرطولانی با مضامین خاص، که ازدریای سیاه به سمت اقیانوس آرام کشیده شده است
- وجود تقریبا 15000 گونه زمینی و دریایی که از یکدیگر متمایز هستند
- فروشگاه خرید با مساحت 470 متر مربع

آکواریوم فلوریا استانبول و نحوه بازدید آن بدون تور:

همه روزه از ساعت 11 تا ساعت 14 بصورت منظم هر یک ساعت از سلطان احمد و میدان تکسیم اتوبوس های رایگان علاقه مندان و مسافرین تور های استانبول که خود تصمیم دارند با هزینه کم از آکواریوم استانبول بازدید کنند را به صورت رایگان به محل آکواریوم میبرند یا اینکه اگر میخواهید با مترو به آکواریوم استانبول بروید تا ایستگاه ینی کاپی با مترو بروید و از آنجا با اتوبوس های BN1 یا BN2 به آکواریوم بروید.

آکواریوم 4

هزینه بلیط آکواریوم استانبول:

قیمت بلیط  آکواریوم برای کودکان برای کودکان زیر دو سال رایگان و کودکان بین ۲ تا ۱۲ سال افراد بالای ۶۵ سال 39 لیر.برای بزرگسال ۵۹ لیر میشه که البته برای خانواده ها پکیج دارند.برای خانواده ۳ نفره قیمت  مخصوص ۱۳۵ لیر هستش و خانواده ۴ نفره ۱۷۰ لیر می باشه.

در این قسمت موقعیت هتل در نقشه استانبول به همراه فاصله هتل تا میدان تکسیم را مشاهده میکنید.

نظرات