New بازی استانبول

بازی استانبول

1بیشتر بدانید

از جاهای دیدنی و هیجان انگیز در استانبول اتاق های بازی است:

رسیدن به آزادی کار بسیار آسانی نیست! اتاق مملو از اشیاء معمول (و غیر معمول) است ، بنابراین باید همه آنها را بررسی کنید زیرا ممکن است به شما کمک کند تا به آزادی خود نزدیک شوید. پیوندهای مفقود شده ، قفل های باز ، کدهای رمزگشایی، مشکلات منطقی و معماها را حل کنید.

More details

خدمات

نظرات و امتیازات

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این هتل ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

جاهای دیدنی و اتاق های بازی را در قسمت زیر برای شما معرفی شده اند :

بازی Escape HouseofVampire Escape یک بازی متفاوت از بازی های فرار از اتاق معما در استانبول است. این یک خانه کامل با اتاق های متعدد از جمله عملکرد نمایش تعاملی شخصیت های زنده در بازی است. قیمت بلیط با توجه به اندازه گروه متفاوت است. اگر شما به عنوان یک گروه کوچک کمتر از 4 بازیکن حضور داشته باشید ، هزینه آن به اندازه 50 نفر است. با افزایش اندازه گروه ، قیمت کاهش می یابد. قیمت بازی شامل نسخه طولانی تر بازی (60-90 دقیقه) ،عکس یادگاری ، نوشیدنی های گرم و سرد و سوغاتی در پایان بازی می باشد. شما می توانید حداقل 2 تا حداکثر 8 نفر را وارد کنید. لطفاً در مورد تخفیف برای گروه های بزرگ ، خانواده ها و کودکان از خط whatsapp +905323202180 تماس بگیرید.

نشانی:

Aydede Caddesi No: 11 | Taksim, Baylan Apt. D: 13, Istanbul 34437, Turkey

 بازی

Odadan Kacis

شما فقط یک ساعت فرصت دارید تا با دنبال کردن سرنخ ها و رمز و رازهای یک خانه متروک ، راه حل را کشف کنید. فقط دوستان و ذهنتان با شما است. هر اتاق شما را در یک فضای متفاوت قرار می دهد. هنگام برخورد با درهای قفل شده ، قفسه های بسته و کلمه عبور ، محدوده اطلاعات خود را افزایش خواهید داد. برای اینکه جزئی از این داستان باشید ، باید فقط از طریق وب سایت یا تلفن بلیت آنجا را رزرو کنید.

نشانی:

Sehit Muhtar Mahallesi, Zambak Sokak, No:9/2, Beyoglu | Istiklal Caddesi, Istanbul 34405, Turkey

 بازی 2

باز کردنunlock - بازی فرار از زندگی واقعی

7 ژانویه 1943 - اتاق 3327 ، هتل نیویورک. نیکولا تسلا به طرز عجیبی درگذشت. او در حال حاضر در تلاش است تا اسناد آخرین اختراع خود را که برای سرویس جاسوسیانجام داده بود، مصادره کند. شما فقط 1 ساعت فرصت دارید تا با تیم خود قبل از رسیدن مامورها به جست و جو بپردازید!

نشانی:

Tomtom Mahallesi, Yeni Carsi Caddesi, No:26/9, Istanbul 34433, Turkey

 بازی 4

TerraQuesta

اتاقهای فرار یا معماها، جزیی از TerraQuesta واقعیت بازی هستند. با این حال ، این واقعیت مانند محیط عادی ما به نظر نمی رسد.در این بازی شما وارد زندانی جادویی یا سفینه فضایی یا هر مکان غیرعادی دیگری می شوید. شما باید مأموریت خود را کامل کنید: یا عملیات را متوقف کنید یا زمین را نجات دهید فقط یک ساعت فرصت برای برنده شدن یا از دست دادن دارید.

نشانی:

Berekzade Mah., Camekan Sok. No: 5 | Beyoglu, Istanbul, Turkey

Cage404

محیط بازی و زمان واقعی Prison Break در ترکیه امروزی است ، اگر می توانید فرار کنید!

نشانی:

Kuloglu Mahallesi, Turnacibasi Caddesi, No:8/6, Istanbul 34433, Turkey

 

شرلوک هولمز

آیا مطمئن هستید که برای یک ماجراجویی و دیدن اماکن دیدنی استانبول آماده اید؟ در قلب استانبول ، ما 7 بازی فرار اتاق متفاوت را به شما پیشنهاد می کنیم. هر داستان پر از رمز و رازهای نفس گیر ، معماهای دشوار ذهنی ، نمایش ها و موارد دیگر است. با ما تماس بگیرید تا بازی کاملی برای تیم خود پیدا کنید یا وب سایت ما را بررسی کنید بلیت خود را رزرو کنید.

نشانی:

Istiklal Cd. Misir Ap. No: 163, Istanbul 34100, Turkey

 بازی 6

Akil Oyunlari Kulubu

رسیدن به آزادی کار بسیار آسانی نیست! اتاق مملو از اشیاء معمول (و غیر معمول) است ، بنابراین باید همه آنها را بررسی کنید زیرا ممکن است به شما کمک کند تا به آزادی خود نزدیک شوید. پیوندهای مفقود شده ، قفل های باز ، کدهای رمزگشایی، مشکلات منطقی و معماها را حل کنید.

نشانی:

Huseyinaga Mahallesi, Atif Yilmaz Caddesi, No:17/A Kat:2, Istanbul, Turkey

 بازی 5

Korku Saati Korku Evi

بازی خانه فرار، در زمان واقعی و با 2-8 نفر قابل انجام است. شما دراین خانه تاریک 66 دقیقه زمان خواهید داشت تا رسالت خود را که کمک به یک دختر کوچک به نام امیلی است که اسیر شیطان شده است را انجام دهید. به یاد داشته باشید که این بازی نیازی به قدرت و نیرو ندارد! غلبه بر ترس قدرت شما خواهد بود. در طول 66 دقیقه بازی،تصاویر شما توسط دوربین ها ضبط خواهد شد.

نشانی:

Cihangir Mah. Siraselviler Caddesi No: 73/1 | Taksim, Gul Apt., Istanbul 34337, Turkey

در این قسمت موقعیت هتل در نقشه استانبول به همراه فاصله هتل تا میدان تکسیم را مشاهده میکنید.

نظرات