Brands There are 7 brands

 • هواپیمایی آسمان

  شرکت هواپیمایی آسمان

  آسمان ایرلاین یکی از قدیمی ترین شرکت های هواپیمایی ایران میباشد که در سال 1359 فعالیت خود را بصورت جدی آغاز کرد و با داشتن هواپیماهای پهن پیکری مثل ایرباس 340 که 235 مسافر در 3 کلاس صندلی متفاوت  را در خود جای داده و روزانه یک پرواز از امام خمینی به فرودگاه جدید استانبول را انجام میدهد.

  ترانسفر فرودگاهی کارگزاری هتل های استانبول برای پرواز های شرکت هواپیمایی آسمان انجام میشود.

 • هواپیمایی اطلس

  هواپیمایی اطلس گلوبال:

  هواپیمایی اطلس جت یک شرکت هواپیمایی ترک است که به 58 کشور دنیا از جمله ایران پرواز دارد و نام جدید آن اطلس گلوبال است .شما میتوانید برای رفتن به استانبول از این ایرلاین که پرواز های آن از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه جدید استانبول است استفاده کنید.

  ترانسفر فروگاهی کارگزاری هتل های استانبول istbookinghotel برای مسافرینی که هتل خود را رزرو کرده اند بر قرار میباشد.

 • هواپیمایی ایران ایر

  هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران(هما)

  یکی از قدیمی ترین شرکت های هواپیمایی خاورمیانه است که بیش از چهل مقصد داخلی و خارجی پرواز انجام میدهد و سالیانه بیش از شش میلیون مسافر جابجا میکند.با تحویل هواپیمای هواپیمای جدید ایرباس 330 به ایران ایر این شرکت جان تازه ای گرفت و در مسیر اروپا و ترکیه پرواز ها را با قدرت بیشتری انجام داد.

 • هواپیمایی تابان

  هواپیمایی تابان:

  پرواز های هواپیمایی معراج در مسیر استانبول در حال حاضر فقط از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه جدید استانبول انجام میپذیرد و صندلی های این مسیر به صورت چارتر در اختیار مسافرین تور استانبول قرار میگیرد.

 • هواپیمایی ترکیش

  آشنایی با ایرلاین ترکیش قبل از سفر به استانبول

  ترکیش ایرلاینز (Turkish Airlines) شرکت هواپیمایی دولتی کشور ترکیه است و ایرلاین 5 ستاره میباشد کیفیت بالای پرواز ها همچنین داشتن پرواز های کانکشن با استاپ کم در فرودگاه جدید استانبول باعث محبوبیت این ایرلاین در دنیا شده است. همچنین داشتن پرواز های منظم از ایران از شهرهای مشهد.تهران.شیراز.اصفهان و اهواز سفر راحتی را به ارمغان آورده.در ادامه مطالب مفید تری را درباره هواپیمایی ترکیش و رزرو هتل در استانبول برای پرواز های ترکیش خواهید خواند.

 • هواپیمایی قشم ایر

  هواپیمای قشم ایر به مقصد استانبول از سال 1388 که به هولدینگ توسعه سورینت قشم  واگذار گردید  شروع شد.هواپیمای قشم ایر به استانبول عمدتا به وسیله ایراباس های A300-600 و تنها از فرودگاه امام خمینی تهران انجام میشود و تمام صندلی ها از نوع اکونومی میباشند و در اختیار چارتر کننده قرار دارد.

  به دلیل چارتر بودن پرواز قشم ایر به مقصد فرودگاه جدید استانبول شما میتوانید بلیط چارتر قشم استانبول را در ایام خلوت سال بصورت بلیط لحظه آخری استانبول و با قیمت ارزانتر تهیه کنید.

  رزرو هتل در استانبول برای پرواز های قشم ایر و ترانسفر فرودگاهی از طریق کارگزاری هتل های استانبول istbookinghotel به راحتی امکان پذیر است.

 • هواپیمایی ماهان

  هواپیمایی ماهان (Mahan Air)

  این ایرلاین معتبر ایران با داشتن حدود 30 مقصد داخلی و 25 مقصد بین المللی یکی از محبوب ترین و کم تاخیر ترین ایرلاین های ایران است.ماهان با حدود 35 فروند هواپیمای مسافربری که بیشتر آنها از تایپ ایرباس میباشند توانسته با وجود تحریم ها پرواز های خود را روزانه در 3 نوبت به مقصد استانبول حفظ کند.

  رزرو هتل در استانبول برای تور های استانبول با پرواز ماهان و ترانسفر فرودگاهی از طریق کارگزاری امکان پذیر است.