استانبول هتل UALL یا ALL دارد؟

تفاوت هتل یوآل با هتل آل و هتل های دیگر در چیست ؟

این سوالی اغلب مسافران و گردشگران عزیزی است که میخواهند در قالب تور یا رزرو هتل استانبول به این شهر دیدنی سفر کنند.

در ابتدا باید تفاوت هتل های B.B  با ALL و UALL را به شما عزیزان بصورت مختصر و مفید توضیح بدهیم.

در هتل های B.B (BED AND BREAKFAST) که تقریبا 90 درصد هتل های استانبول از این نوع هستند شما میتوانید فقط اقامت و صبحانه رایگان هتل را استفاده کنید که تنها تایم محدودی از صبح سرو میشود. کیفیت صبحانه بسته به درجه و ستاره های هتل متغیر است و نکته مهم اینجاست که برای رزرو هتل استانبول اگر شما از سایت های خارجی یا برخی از سایت های داخلی هتل را چک بفرمایید معمولا پایین ترین نرخ اتاق مربوط به اتاق بدون وعده صبحانه است.

در هتل های آل (ALL INCLUSIVE) مسافران دیگر نیاز به گذراندن وقت خود در خارج از هتل ندارند و می توانند تمام اوقات خود را به شیرینی در هتل بگذرانند.در هتل هایی با ویژگی ALL شما می توانید از تمام وعده های غذایی هتل استفاده کنید آن هم بصورت کاملا رایگان ولی تا ساعت 23!!

در هتل های یو آل (UALL) تمام ویژگی های هتل های آل قرار داده شده با این تفاوت که در هتل های آل استفاده از رستوران و فست فود های مختلف هتل تنها در زمان های مشخصی تدارک دیده شده است و برخی از رستورانهای خاص مانند خانه استیک و غذای چینی با پرداخت هزینه اماکن استفاده را به مسافران می دهند. اما در هتل های UALL استفاده از رستوران ها و فست فود های مختلف هتل بصورت ۲۴ساعته امکان پذیر است و برخورداری از رستوران های خاص تنها به صورت رزرو از قبل اما بصورت رایگان در دسترس است.

این ویژگی ها تنها در هتل های شهر های ساحلی کشور ترکیه مثل آنتالیا و کوش آداسی و آنالیا و مارماریس وجود دارد شاید یکی از دلایل آن فاصله از رستوران ها و مرکز شهر میباشد و اینکه مسافرین اینگونه هتل ها تمایل دارند در یک هتل بزرگ ساحلی با تمامی امکانات یک هفته یا بیشتر به استراحت بپردازند و فکر و ذهن خود را درگیر ناهار و پیدا کردن رستوران نکنند و بیشتر در تفریحات و آفتاب گرفتن سپری کنند.

هتل های شهری مانند استانبول که در مرکز شهر قرار دارند و نسبت به هتل های شهر های ساحلی ترکیه از قیمت کمتری برخوردار میباشند و اطراف هر هتل ده ها رستوران قرار دارد و به دلیل وسعت شهر که شاید سه برابر تهران باشد و اکثر مسافرین برای بازار و دیدن جاهای دیدنی به استانبول سفر میکنند چنین امتیازاتی ندارند این شاید برای مسافر مهم هم نباشد زیرا صبح بعد از میل کردن صبحانه از هتل بیرون میروند و تا شب به هتل بر نمیگردند.

ما در این مقاله قصد داریم به این مطلب صحه بگذاریم که هیچ هتلی با ویژگی UALL  در شهر استانبول جهت رزرو اتاق یا رزرو تور تا به امروز وجود ندارد و هیچ کارگزاری در استانبول قرار داد هتل آل یا یو آل نبسته است.

 

اشتراک این مطلب

نظر (1)

ارسال شده توسط مونا بر 2020-06-17 14:47:59
واقعا ممنونم، بعضی دوستانم به من گفته بودن استانبول هتل یوآل نداره ولی من مطمئن نبودم تا اینکه مطلب دقیق سایتتون رو خوندم.