بهترین هتل های 4 ستاره تکسیم

بهترین هتل های نزدیک به میدان تکسیم بر اساس معیار های زیر معرفی میشوند.

  • هتل های 4 ستاره ای که به مترو تکسیم و خیابان استقلال نزدیک باشند.
  • هتل های 4 ستاره  در تکسیم باید گارانتی سالیانه باشند  تا از نظر قیمت رزرو به مراتب بهتر از سایر سایت های رزرو آنلاین هتل استانبول باشد.
  • هتل های 4 ستاره خوب در نزدیکی میدان تکسیم باید رفتار کارمندان هتل با مسافرین خوب بوده و اکثر مسافرین نیز از اقامت در آنها راضی بوده اند.

نکته مهم اینجاست که وقتی میگویند هتل های 4 ستاره میدان تکسیم الزاما دور میدان تکسیم نیست منظور هتل هایی است که از فاصله 1 دقیقه پیاده روی تا 15 دقیقه پیاده روی را شامل میشود.

1.هتل 4 ستاره الیت ورلد پرستیژ تکسیم (Hotel Elite World Prestige Taksim)

یکی از بهترین 4 ستاره های میدان تکسیم است این هتل 4 ستاره تاپ در فاصله 450 متری از میدان تکسیم قرار گرفته و دارای 102 اتاق میباشد همچینین از جمله هتل های چهار ستاره استخر دار میدان تکسیم میباشد.این هتل را به طور کامل در قسمت پایین برای شما معرفی شده است.

2. هتل 4 ستاره تایتانیک سیتی تکسیم (Hotel Titanic City Taksim)

قطعا بهترین هتل 4 ستاره در میدان تکسیم است، تایتانیک سیتی هتل واقعا خوبی و تاپی میباشد که در میدان تکسیم قرار گرفته و در خیابانی بدون آرام و پر از رستوران های رنگارنگ با 183 اتاق و دو رستوران و استخر سرپوشیده میتواند برای تور شما مناسب باشد.از این هتل 4 ستاره تاپ تا میدان تکسیم تنها 550 متر پیاده روی بدون سربالایی فاصله است. امکانات و عکس های هتل تایتانیک سیتی را در پایین این صفحه مشاهده کنید.

3.هتل 4 ستاره گرند اوزتانیک تکسیم (Hotel Grand Oztanik Taksim)

هتل گرند اوزتانیک تنها 500 متر با میدان تکسیم فاصله دارد و این هتل بزرگ در خیابان بی اغلو 192 اتاق دارد همچنین دارای استخر سرپوشیده کوچکی میباشد که این هتل را جزو هتل های استخر دار منطقه تکسیم میتوان معرفی کرد.قیمت مناسب و رضایت مسافرین از دلایل انتخاب این هتل به عنوان یکی از بهترین هتل های 4 ستاره تکسیم میباشد. عکس هایی از این هتل تهیه شده به همراه اطلاعات کامل که میتوانید در قسمت پایین مشاهده نمایید.

4. هتل 4 ستاره آوانتگارد تکسیم (Hotel Avantgard Taksim)

هتل آوانتگارد بسیار معروف میباشد و امکان ندارد به آژانسی مسافرتی تماس بگیرید و این هتل را به عنوان یکی از بهترین هتل های 4 ستاره میدان تکسیم به شما پیشنهاد ندهد.کیفیت بسیار مناسبی دارد و در همسایگی هتل اوزتانیک میباشد. این هتل بصورت سالیانه گارانتی شده و از قیمت به مراتب پایین تری نسبت به سایت های رزرو آنلاین مثل بوکینگ برخوردار میباشد. شما از این هتل تنها با 450 متر پیاده روی بدون سختی و سربالایی به میدان تکسیم میرسید. هتل آوانتگارد نیز جزو هتل های استخر دار سرپوشیده با آب گرم در استانبول میباشد.

5. هتل 4 ستاره سمینال تکسیم (Seminal Hotel Taksim)

هتل سمینال تکسیم از نزدیک ترین هتل ها به میدان تکسیم میباشد چیزی حدود 100 متر پیاده روی لازم است تا به قلب استانبول برسید. نزدیکی و رضایت مسافرین از اتاق های این هتل باعث شده در بین بهترین هتل های 4 ستاره تکسیم خود نمایی کند. هتل سمینال در سال 2016 بازسازی شده و دارای استخر سرپوشیده نیز میباشد. از هتل سمینال استانبول عکس و امکاناتی جمع آوری شده که در قسمت پایین صفحه میتوانید مشاهده نمایید.

6. هتل 4 ستاره سی وی کی تکسیم (CVK Hotel Taksim)

هتل سی وی کی جز هتل های شیک استانبول میباشد که از نظر موقعیت مکانی تنها 100 متر تا میدان تکسیم پیاده روی دارد. اتاق های زیبا با خدمات خوب این هتل در بین شرکت های مسافرتی معروف است . ما نیز از اتاق ها و امکاناتی همچون حمام ترکی این هتل 4 ستاره عکس ها و مطالبی تهیه کرده ایم که میتوانید در قسمت پایین این صفحه مطالعه نمایید.

7. هتل 4 ستاره نیپون تکسیم (Hotel Nippon Taksim)

هتل نیپون در همسایگی هتل های معروفی همچون اوزتانیک قرار گرفته است و در خیابانی آرام با رستوران های زیبا وفاصله 400 متر تا میدان تکسیم قرار گرفته. هتل نیپون استانبول در سال 2006 بازسازی شده و دارای طراحی ساده به سبک ژاپنی میباشد.این هتل به خاطر قرار گرفتن در بهترین موقعیت مکانی میدان تکسیم یکی از بهترین های 4 ستاره میدان تکسیم میباشد. اگر مایل به دیدن عکس ها و نظرات در باره این هتل هستید به قسمت پایین صفحه مراجعه نمایید.

8. هتل 4 ستاره رامادا تکسیم (Ramada by wyndham TaksimHotel)

هتل رامادا تا میدان تکسیم حدود 5 دقیقه پیاده روی فاصله دارد و از بهترین 4 ستاره های  میدان تکسیم میباشد. کیفیت اتاق ها و خدمات دهی پرسنل هتل رامادا عالی میباشد و از هتل های پنج ستاره استانبول چیزی کم و کسر ندارد. از جمله هتل های 4 ستاره استخر دار میدان تکسیم می باشد و میتوانید اطلاعات کامل تر از این اقامتگاه 4 ستاره را در قسمت پایین مشاهده نمایید.

9. هتل 4 ستاره گلدن پارک تکسیم (Hotel Golden Park Taksim)

این هتل چهار ستاره در یکی از بهترین خیابان های منتهی به میدان تکسیم تعلیمانه قرار گرفته و شما با 5 دقیقه پیاده روی به میدان تکسیم میرسید.هتل گلدن پارک تکسیم در سال 2012 بازسازی شده و دارای استخر کوچکی برای رفاه مسافران میباشد.برای مشاهده امکانات و نظرات به همراه عکس این هتل میتوانید به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

هتل ها و اماکن مرتبط

اشتراک این مطلب

نظر (2)

ارسال شده توسط الهام بر 2020-06-17 14:41:43
واقعا عالی بود خیلی در انتخاب هتل توی تکسیم کمکم کرد.
ارسال شده توسط معین بر 2020-07-17 10:56:39
به نظر من بهترین هتل 4 ستاره در میدان تکسیم استانبول هتل تایتانیک سیتی است و اصلا قابل مقایسه با هتلی مثل گلدن پارک نیست.

نظر جدید