تور استانبول از مشهد

تور استانبول لحظه آخری از مشهد یا تهران

شهر مشهد به دلیل گستردگی خود و اینکه یکی از شهر های بزرگ ایران است با حدود 4 میلیون جمعیت و استان خراسان رضوی نیز با وجود شهر های زیادی که دارد مسافرین برای سفرهای بین المللی باید فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد را انتخاب نمایند. از این رو میتوان تور استانبول را در دو حالت بررسی کرد.

تور استانبول از مشهد با هواپیمایی ترکیش و از تهران با شرکت های داخلی

هواپیمایی ترکیش روزانه در مسیر مستقیم و بدون توقف مشهد استانبول پرواز دارد ولی گرفتن بلیط از این ایرلاین مزایا و معایبی دارد، از مزایای ترکیش ایرلاین در تور استانبول از مشهد پرواز مستقیم و بدون توقف آن است ولی گران بودن این ایرلاین خارجی از معایب آن به شمار می آید که در بعضی مواقع تا 4 میلیون تومان اختلاف قیمت بین پرواز ترکیش از مشهد با ایرلاین های داخلی از تهران است که باعث شده اکثر مسافرین از ایرلاین های ایرانی که صرفا پرواز آنها از تهران است استفاده نمایند. یعنی بعد از رزرو تور استانبول از مشهد با پرواز های داخلی به تهران بروند و از آنجا با پرواز هایی همچون آسمان . ماهان . ایران ایرتور ، قشم ایر، معراج به استانبول با قیمت ارزان سفر کنند.

تور استانبول از مشهد در هتل های ارزان قیمت سه ستاره منتخب

تور استانبول از مشهد در هتل نوا فلتس در فاصله 12 دقیقه پیاده روی تا میدان تکسیم که این هتل از جمله های سه ستاره بسیار معمولی در استانبول میباشد ولی از قیمت ارزانی برخوردار است.

هتل فیده در تور استانبول از مشهد از طرفداران زیادی برخوردار است و این هتل سه ستاره تا میدان تکسیم کمتر از 15 دقیقه پیاده روی دارد و میتوانید از این هتل تا خیابان استقلال به آسانی با 5 دقیقه پیاده روی برسید.

اگر میخواهید در تور استانبول خود از مشهد یک هتل سه ستاره در موقعیت عالی رزرو نمایید پیشنهاد ما هتل کوئنتو استانبول است که دقیقا در میدان تکسیم واقع شده است.

هتل مکس ولی نیز از هتل های مناسب است و معمولا در تور استانبول از مشهد پیشنهاد میشود که تا میدان تکسیم حدود 10 دقیقه پیاده روی دارد و از قیمت ارزانی برخوردار است.

تور استانبول از مشهد در هتل های 4 ستاره میدان تکسیم( تقسیم)،شیشلی

هتل گرند استار را با یک جستجو کوچک در اینترنت میتوانید مشاهده کنید،این هتل در میدان تکسیم واقع شده و برای تور استانبول از مشهد بسیار توصیه میشود. تقریبا برای رفتن به تکسیم نیاز به پیاده روی ندارید زیرا این هتل کمتر از 5 دقیقه پیاده روی لازم دارد. قیمت ارزان این هتل چهار ستاره برای تور های لحظه آخری مناسب است.

هتل تکسیم اکسپرس استانبول نیز از جمله هتل های 4 ستاره ای است که در ابتدای خیابان شیشلی قرار گرفته و تا میدان تکسیم حدود 10 دقیقه پیاده روی دارد ولی کیفیت و قیمت آن با هم کاملا همخوانی دارد. هتل تکسیم اکسپرس را میتوانید در تور استانبول از مشهد خود رزرو به عنوان پیشنهادی ارزان مد نظر داشته باشید.

تور استانبول از مشهد برای افراد مسن که تصمیم دارند در یک هتل ارزان قیمت 4 ستاره با کیفیت معمولی و بدون نیاز به پیاده روی تا میدان تکسیم (تقسیم) اقامت داشته باشند هتل تکسیم لاین را به عنوان گزینه ای خوب پیشنهاد میدهیم زیرا میدان تکسیم را میتوان از این هتل مشاهده کرد.

تور استانبول از مشهد در هتل های 4 ستاره با کیفیتی همچون گرند اوزتانیک، آوانتگارد، گرین پارک تکسیم، نیپون، پرا سنتر، نیز برگزار میشود که از سطح قابل قبولی برخوردار هستند، صبحانه این هتل ها کامل و کیفیت و متراژ اتاق ها مناسب یک هتل 4 ستاره است.

اگر میخواهید چند هتل 4 ستاره تاپ در میدان تکسیم و خیابان شیشلی  با بهترین خدمات به شما برای تور استانبول از مشهد معرفی کنیم هتل هایی مثل تایتانیک سیتی، مارمارا شیشلی، الیت ورلد پرستیژ را میتوان معرفی کرد.

تور استانبول از مشهد در هتل های 5 ستاره در مناطق تکسیم، شیشلی، آکسارای

تور استانبول از مشهد در هتل بارسلو انتخابی ایده آل است و شما میتوانید در این هتل نوساز تجربه ای لذت بخش از یک سفر عالی به استانبول داشته باشید. هتل بارسلو در میدان تکسیم (تقسیم) واقع شده است.

هتل مارمارا تکسیم 5 ستاره استانبول را نیز میتوانید به گزینه های سفر خود برای تور استانبول از مشهد اضافه کنید. هتل مارمارا تکسیم دقیقا در میدان تکسیم واقع شده و بسیار شیک و لوکس میباشد.

برای یک تور استانبول از مشهد ارزان و لحظه آخری اگر بخواهیم در میان هتل های 5 ستاره تکسیم هتلی ارزان به شما پیشنهاد بدهیم یکی از گزینه های ما هتل پوینت تکسیم است، این هتل در میدان تکسیم واقع شده و نیاز به پیاده روی ندارید، شاید دلیل ارزان بودن هتل پوینت تکسیم ساختمان کوچک این هتل باشد.

مسافرینی که وقت سفارت کانادا در استانبول دارند و باید به مرکز انگشت نگاری بروند همچنین تمایل دارند تور استانبول آنها از مشهد با هتل 5 ستاره باشد پیشنهاد ما شرایتون سیتی سنتر است، این هتل مرکز انگشت نگاری فاصله ای ندارد و از قیمت ارزانی برخوردار است همچنین تا میدان تکسیم نیاز به پیاده روی حدود 15 دقیقه ای دارید.

نکات مهم در رابطه با رزرو تور لحظه آخری استانبول از مشهد و تهران

از آنجایی که در پرواز های بین المللی 3 ساعت قبل از پرواز باید در فرودگاه حضور داشته باشید حتما برنامه خود را بصورتی تنظیم نمایید که پرواز مشهد به تهران شما با ایرلاین مطمئن و بدون تاخیر باشد و حداقل 5 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه مهر آباد حضور داشته باشید. با در نظر گرفتن ترافیک از فرودگاه مهرآباد به فرودگاه امام خمینی تشریف ببرید. هزینه عوارض خروج از کشور به عهده مسافرین محترم است. سپس کارت پرواز خود را در فرودگاه امام خمینی گرفته و به بعد از چک کردن پاسپورت خود که حداقل باید 7 ماه اعتبار داشته باشد به سالن ترانزیت جهت سوار شدن به پرواز بروید.

زمان تحویل اتاق در تور استانبول از مشهد چه ساعتی است؟

اگر تور استانبول شما از مشهد با پرواز ترکیش است احتمالا در صورت نداشتن تاخیر صبح زود به استانبول میرسید و ساعت پذیرش هتل 14 و زمان خروج شما از هتل 12 میباشد که این قانونی بین المللی است.

چه زمانی برای رزرو تور استانبول از مشهد مناسب است؟

در فصل زمستان و ایام ماه مبارک رمضان تور های استانبول با قیمت بسیار مناسب تری نسبت به بقیه ایام سال میتوان انجام داد و پیشنهاد ما این است برای دریافت قیمت تور استانبول لحظه آخری از مشهد یا تهران 3 روز قبل با مشاورین آژانس ما مشاوره لازم را انجام دهید.

تور استانبول از مشهد با ناهار و شام نیز امکان پذیر است؟

اکثر هتل های استانبول رستوران برای صرف ناهار و شام دارند ولی از آنجایی که استانبول شهر بزرگی است و تنوع رستوران بسیار زیاد است پیشنهاد میشود به جای سفارش ناهار در رستوران گران هتل از رستوران های متنوع اطراف هتل و جاهای دیدنی استانبول استفاده کنید.

آیا میتوان هتل استانبول را از مشهد رزرو کرد ؟

بله در صورت داشتن پرواز میتوانید هتل استانبول خود را با ترانسفر رفت و برگشت رایگان به فرودگاه جدید از مشهد با قیمت ارزان رزرو کنید. سعی کنید برای سفر اول هتل های حداقل 4 ستاره استانبول رزرو نمایید.

تور استانبول لحظه آخری از مشهد معمولا برای چند روز است؟

تور استانبول را میتوانید در هر تاریخی با هر تعداد روزی که تمایل دارید رزرو نمایید، معمولا برای سفر توریستی تور استانبول از سه شب و 4 روز یا 4 شب و 5 روز به بالا انتخاب مینمایند.

تور استانبول از مشهد در بهار 1400 برگزار میشود؟

تور استانبول از مشهد را میتوانید در بهار 1400 یعنی در ماه های فروردین و اردیبهشت و خرداد با قیمنت ارزان رزرو نمایید.

در پایان باید بگوییم برای دریافت قیمت تور لحظه آخری استانبول از مشهد با بهترین قیمت در ایام کرونا و برای جلوگیری از ضرر و زیان در زمان کنسلی پرواز ها یا جواب مثبت تست کرونا بهتر است تور استانبول خود را 4 روز تا یک هفته قبل از زمان مورد نظر رزرو نمایید.

هتل ها و اماکن مرتبط

اشتراک این مطلب

نظر (0)

نظر ثبت نشده است