قیمت هتل در استانبول میدان تقسیم

معیار قیمت هتل ها در میدان تقسیم:


برای پیدا کردن قیمت هتل های تقسیم باید سطح انتظار شما از هتل مورد نظرتون مشخص بشه و اینکه هدف شما از سفر و اقامت در هتل های میدان تقسیم چیست؟


اگر هدف شما توریستی و دیدن جاهای دیدنی استانبول است و قیمت هتل برای شما مهم نیست و شیک و لاکچری بودن هتل برای شما مهم است باید بدانید قیمت رزرو هتل 5 ستاره در میدان تقسیم حدود 35 یورو با ترانسفر فرودگاهی و صبحانه رایگان میباشد.


اگر میخواهید کمتر هزینه کنید قیمت هتل های 4 ستاره در میدان تقسیم چیزی حدود 20 دلار میباشد و هتل های معرفی شده توسط ما همه از درجه کیفی مناسب و راضیت مسافرین را هنگام رزرو هتل استانبول به همراه داشته است.


اگر میخواهید در هتلی در میدان تکسیم فقط اقامت داشته باشید و تمایل دارید جای تمیزی باشد ولی امکانات زیادی را نمیخواهید و تنها ملاک شما اقامت شبانه و صرف صبحانه در هتل است میتوانید از هتل های سه ستاره میدان تقسیم رزرو کنید که قیمت این هتل ها حدودا از 10 دلار شروع میشود.


در اینجا سوالات دیگری درباره قیمت هتل در استانبول میدان تقسیم را پاسخ میدهیم


چرا هتل های میدان تقسیم بعضی از آنها با یورو و بعضی با دلار قیمت گذاری شده اند؟


نه تنها در میدان تقسیم استانبول بلکه در کل شهر، هتل ها بستگی به سیاست مدیران و نوسان قیمت لیر ترکیه مرجع قیمت ها را به یورو یا دلار مشخص کرده اند ولی برای راحتی بیشتر شما میتوانید از کارگزاری هتل خود را در میدان تقسیم استانبول با ترانسفر رایگان و صبحانه با خیال راحت با تومان رزرو نمایید.


قیمت هتل در استانبول میدان تقسیم بصورت حضوری ارزانتر است یا کارگزاری ؟

 قیمت هتل در رزرو حضوری هتل بر اساس نرخ آزاد و در برد هتل مشخص شده که قطعا گرانتر از نرخ قرار دادی هتل با کارگزاری است زیرا سیاست کارگزار قرار داد بلند مدت و چارتر اتاق در هتل های استانبول میدان تکسیم میباشد.


چرا قیمت هتل در استانبول میدان تقسیم بالاتر از دیگر مناطق این شهر میباشد؟


به دلیل توریستی بودن و نزدیک بودن خیابان استقلال به میدان تکسیم همچنین دسترسی راحت به مترو و دیگر نقاط شهر هتل های میدان تکسیم از طرفدران زیادی برخوردار است به همین دلیل قیمت هتل در خیابان شیشلی به مراتب ارزانتر از میدان تقسیم میباشد.


قیمت هتل در استانبول میدان تقسیم در تمام طول سال یکسان است؟


خیر در تمام دنیا فصل پیک مسافر قیمت رزرو هتل بالاتر از بقیه ایام است ولی این امکان وجود دارد تا شما چند ماه قبل هتل استانبول خود را از کارگزاری با قیمت ارزانتر رزرو کنید و هنگام سفر تصفیه نمایید.


در چه ماه هایی از سال قیمت هتل در استانبول میدان تقسیم مناسب تر از بقیه ایام است؟


در فصل زمستان یا در ایام ماه مبارک رمضان شاهد کمترین و ارزانترین قیمت هتل ها در استانبول میدان تکسیم هستیم و بالعکس در هنگام عید سعید فطر و نوروز و یا کریسمس بیشترین قیمت را هتل های میدان تقسیم دارند.

در صفحه نخست سایت شما مییتوانید هتل های مختلف از 3 ستاره تا 5 ستاره را بصورت تفکیک شده در میدان تقسیم مشاهده کنید و برای دریافت قیمت هر کدام از آنها با بخش رزرو ارتباط برقرار کنید.

هتل ها و اماکن مرتبط

اشتراک این مطلب

نظر (0)

نظر ثبت نشده است

نظر جدید