هتل های ارزان استانبول

هتل های ارزان استانبول در قلب شهر

استانبول به عنوان شهری تاریخی و توریستی که در بین دو قاره قرار دارد سومین شهر توریستی جهان است و قدمت تاریخی زیادی دارد و تنوع توریست ها در این شهر بسیار زیاد است.

برخی از توریست های استانبول علاقه مند به سفر های ارزان قیمت هستند و تصمیم دارند مدت زمان زیادی را در این شهر بگذرانند و در تمام هزینه های خود صرفه جویی میکنند. اولین نکته ای که در یک سفر ارزان به استانبول به چشم میخورد رزرو هتل با قیمت پایین است که برای این کار شما نیازی نیست به دنبال هتل 2 ستاره بگردید یا به هاستل بروید بلکه میتوانید تنها با یک تماس با کارگزار مربوطه که به دلیل داشتن قرار داد (گارانتی یا چارتر) سالیانه در بین هتل های سه تا 5 ستاره ، محل اقامت خود را با قیمت بسیار ارزانتر از نرخ بورد رزرو کنید.

برای مثال اگر شما تصمیم دارید برای سفر خود هتلی را ارزان رزرو کنید بدترین حالت ممکن این است که بصورت حضوری اقدام به رزرو هتل کنید زیرا شما با این کار بر اساس نرخ روز و در صورت داشتن اتاق خالی اقدام به رزرو میکنید و برای شما هزینه زیادی دارد، بالعکس میتوانید با قیمت بسیار ارزانتری به جای اقامت در هاستل یا سوئیت هایی که امنیت بالایی هم ندارند اقدام به رزرو هتل سه ستاره در استانبول نمایید.

هتل های ارزان استانبول صرفا در منطقه خاصی قرار ندارند و در تمام شهر پخش شده اند شما میتوانید با قیمت بسیار مناسب از کارگزاری نسبت به رزرو اینگونه هتل ها اقدام نمایید.

معرفی چند هتل ارزان در میدان تکسیم

هتل های ارزان میدان تکسیم عمدتا سه ستاره هستند و به دلیل نزدیکی به خیابان استقلال و دسترسی آسان به مترو در میان مسافرین از توجه زیادی برخوردار هستند و قیمت این هتل ها در ایام مختلف سال 8 دلار تا 20 دلار اقامت با صبحانه متغیر هستند.

هتل های ارزان و با کیفیت میدان تکسیم دارای اتاق های 2 تخته و سه تخته هستند و برخی از آنها نیز با اینکه تنها سه ستاره دارند دارای اتاق های فامیلی نیز هستند، رستوران، نظافت روزانه و اینترنت وای فای رایگان از دیگر امتیازات هتل های ارزان 3 ستاره استانبول هستند.

هتل افس استانبول در فاصله کمتر از 5 دقیقه پیاده روی میدان تکسیم

هتل فاید ( فیده استانبول ) در فاصله 10 دقیقه پیاده روی میدان تکسیم

هتل گرند هیسار استانبول در با 10 دقیقه پیاده روی تا میدان تکسیم

هتل جهانگیر استانبول در فاصله کمتر از 10 دقیقه پیاده روی تا میدان تکسیم

هتل نوا فلتس استانبول ، هتل گلدن پراس، هتل مونتاگنا هرا ، هتل تکسیم استار از دیگر هتل های ارزان قیمت در نزدیکی میدان تکسیم هستند.

هتل های ارزان در خیابان شیشلی استانبول را بشناسید

خیابان شیشلی منطقه ای آرام و در قسمت اروپایی استانبول قرار دارد. هتل هایی در خیابان شیشلی وجود دارند که از نظر قیمت بسیار پایین هستند ولی کیفیت به نسبت خوبی دارند، خیابانی زیبا و دسترسی به ایستگاه مترو شیشلی از دیگر مذیت های هتل های این خیابان هستند و در قسمت پایین برخی از ارزانترین و به نسبت با کیفیت ترین هتل های سه ستاره شیشلی را به شما معرفی میکنیم.

هتل آل این استانبول ، هتل کومبالی پلازا (جومبالی)، هتل بلو وی سیتی و بلو وی هیستوریکال استانبول از جمله این هتل ها هستند.

هتل های ارزان در خیابان آکسارای استانبول

خیابان آکسارای استانبول از جمله خیابان های پر طرفدار در بین ایرانیان و بازرگانان است و دلیل آن نزدیکی به بازار قدیم استانبول و بازار خیابان لالعلی و خیابان فاتیح است . بعضی از مسافرین علاقه مند به اقامت در خیابان آکسارای به دنبال رزرو هتل ارزان هستند و ما به شما تعدادی از ارزانترین و به نسبت با کیفیت خوب در بین هتل های آکسارای را معرفی میکنیم.

هتل مارینا سیتی استانبول، هتل سد (SED) و هتل گرند دورماز و گرند امین از جمله هتل های با کیفیت و ارزان استانبول در منطقه آکسارای میباشند.

در پایان این نکته را متذکر میشویم که در بین هتل های استانبول سعی کنید در صورت امکان در هتل های 4 ستاره اقامت نمایید و از کیفیت مطلوب این هتل ها در سفر خود لذت ببرید.

رزرو هتل استانبول با تخفیف چگونه است؟

برای مشاوره و دریافت بهترین هتل های استانبول با بخش رزرو به شماره 02128425262 تماس حاصل فرمایید.

آیا هتل های ارزان استانبول استخر دارند؟

بستگی به قیمت مورد نظر شما معمولا هتل های سه ستاره استانبول استخر ندارند ولی میتوانید هتل های 4 ستاره استخر دار را ارزانتر از نرخ مصوب از کارگزار رزرو نمایید.

هتل ها و اماکن مرتبط

اشتراک این مطلب

نظر (0)

نظر ثبت نشده است