از رزرو هتل استانبول بیشتر بدانیم

از رزرو هتل استانبول بیشتر بدانیم

چرا باید به استانبول سفر کرد؟

یکی از کشورهایی که همواره مورد توجه گردشگران قرار می گیرد، ترکیه است. یکی از بزرگترین شهرهای ترکیه، استانبول است. این شهر در کنار بندر بسفر و دریای مرمره قرار دارد و به علت وجود جاذبه های اقتصادی، تجاری و فرهنگی مورد توجه قرار گرفته است. افرادی که از این شهر دیدن کرده اند معتقدند وجود طبیعت بی نظیر، معماری با شکوه و غذاهای لذیذ این شهر را به یکی از الهام بخش ترین شهرهای جهان تبدیل کرده است. مسافت کم و جاذبه های گردشگری سبب شده است که استانبول بسیار زیاد مورد توجه ایرانی ها قرار بگیرد. اما مشکلی که هموطنان ما با آن مواجه هستند، رزرو هتل استانبول است زیرا علاوه بر کیفیت باید قیمت مناسبی را نیز برای آن در نظر گرفت و با توجه به تنوع هتل ها این امر بسیار دردسر آفرین است.

آشنایی با استانبول

استانبول مرز مشترک شرق و غرب است یا به عبارت دیگر ادغامی از دو جهان متفاوت. در این شهر هم می توان از دیدن قصرهای عثمانی لذت برد و هم می توان در مسجد ها تجلی خدا را لمس کرد. وجود کلیساها، دریا، حمام های تاریخی و ... بر جذابیت این شهر افزوده است.

زبان رسمی مردم استانبول ترکی است. بیشتر مردم استانبولمسلمان و اهل سنت هستند. در این شهر علاوه بر ترک ها می توان شاهد شهروندان کرد نیز بود. بخشی از جمعیت این شهر را یهودی ها و مسیحی ها تشکیل داده است.  این تنوع دینی و زیبایی احترام به عقاید به نوعی از جاذبه های شهر استانبول به شمار می آید. 

مردم استانبول بسیار خونگرم و مهمان نواز هستند و فرهنگی مشابه به ایرانی ها دارند و اصولا مردم ایران در این شهر به ندرت دچار احساس غربت و دلتنگی می شوند. آداب و رسوم های رایج در این شهر برای گردشگران همیشه جذاب بوده است.

 قهوه ترک از قهوه های معروف جهان است به همین علت در تمام محل های استانبول قهوه خانه هایی برای تجربه این قهوه ی بی نظیر وجود دارد. همچنین غذاهایی مانند کوفته، دلمه، دونر کباب و ... درکنار شیرینیجاتی مانند باقلوا، کونفه و ... هر مسافری را سر اشتها می آورد.

واحد پولی ترکیه لیر است پس بسیاری از مسافران باید قبل از سفر با نحوه تبدیل این پول به واحد پولی رایج کشور دقت کنند زیرا این محاسبات در اموری مانند رزرو هتل استانبول بسیار کارگشا است.

در نهایت می توان گفت تنوع آب و هوایی در استانبول نقطه عطفی برای این شهر به حساب می آید زیرا در آن می توان تمام فصول را آنچنان که هستند، لمس کرد. بارش باران در استانبول بالا است و این امر سبب شده است بسیاری برای دیدن تنوع فصلی این شهر و لمس آن از نزدیک از ماه ها قبل اقدام به رزرو هتل استانبول کنند.

بهترین زمان سفر به استانبول

بسیاری از ایرانی ها که با اهدافی همچون تجارت و یا تفریح قصد سفر به استانبول را دارند، نمی دانند بهترین زمان برای مسافرت چه زمانی است. بهار و پاییز بهترین زمان مسافرت به استانبول است زیرا درجه حرارت هوا در این فصل ها بین 15 تا 26 درجه سانتیگراد متغیر است و مسافران می توانند از هوایی مطبوع لذت ببرند. اما در این فصل ها استانبولبسیار مورد توجه توریست ها قرار دارد به همین علت هتل های استانبول شلوغ می شوند. رزرو هتل استانبول قبل از اقدام به سفر موجب می شود که در این فصل های سال مسافران با مشکل مکان مواجه نشوند.  فصل های دیگر سال استانبول نیز همیشه مورد توجه قرار دارد بنابراین آینده نگری ایجاب می کند که هر مسافر ی رزرو هتل استانبول را در اولویت قرار دهد.

رزرو هتل ارزان قیمت در استانبول

استقبال بی نظیر و همیشگی از استانبول سبب شده است که هتل هایی با درجات و قیمت های مختلف در این شهر تاسیس شود. اما بسیاری از مسافران ترجیح میدهند با طیف خاطر سفر خود را آغاز کنند بنابراین رزرو هتل استانبول را قبل از سفر در راس امور خود قرار می دهند. قیمت هتل ها بسیار متنوع است و مسافران برای داشتن یک انتخاب درست باید از موسسه قابل اعتماد اقدام به رزرو ارزان هتل استانبول کنند. با توجه به اینکه گران تمام شدن یک سفر برای هیچ مسافری جذابیت ندارد باید با دقت و تحقیق یک سفر ارزان و راحت را رقم زد.بنابراین باید با دیدی باز و بررسی تمام امکانات یک هتل، اقدام به انتخاب کرد.

برای هتل استانبول این قابلیت تعریف شده است که مسافران بی نیاز از کردیت کارت اقدام به رزرو هتل کنند. رزرو می تواند به صورت پرداخت ریالی در سیستم های آنلاین رزرو هتل استانبول صورت گیرد و با توجه به تنوع هتل ها هر کس می تواند مطابق با شرایط اقتصادی خود اقدام به رزرو هتل ارزان استانبول کند. اما آنچه بیش از اینها اهمیت دارد اعتماد کردن به یک موسسه معتبر داخلی است تا بتوان با خیالی آسوده اقامتی بی نظیر در هتل استانبول تجربه کرد.

اشتراک این مطلب

نظر (0)

نظر ثبت نشده است