هتل های استانبول نزدیک سفارت کانادا

هتل های استانبول نزدیک سفارت کانادا

هتل های نزدیک مرکز انگشت نگاری سفارت کانادا در استانبول

رزرو هتل استانبول نزدیک مرکز انگشت نگاری سفارت کانادا با قیمت ارزان و خدمات ترانسفر فرودگاهی از طریق کارگزاری بسیار آسان است ولی قبل از اقدام به رزرو هتل در نزدیکی VAC  به شما توصیه میکنیم که به دلیل زمان کوتاه انجام امور ویزا در استانبول هتل خود را در بهترین نقطه میدان تکسیم رزرو کنید تا بعد از اتمام کارهای انگشت نگاری خود برای رفتن به خیابان استقلال یا استفاده از مترو تکسیم نیاز نباشد تا 15 دقیقه با شیب زیاد تا تکسیم پیاده روی نمایید.

آدرس جدید مرکز انگشت نگاری سفارت کانادا در استانبول VAC

مرکز انگشت نگاری سفارت کانادا در استانبول در فاصله حدود 15 دقیقه پیاده روی تا میدان تکسیم ( تقسیم ) قرار دارد و برای رفتن به این مرکز جهت انجام امور مربوط به ویزا به آدرس زیر مراجعه نمایید:

Haciahmet Mah. Kurtulus Deresi Cad. No:29 Beyoglu-Istanbul 34440

هتل استانبول نزدیک سفارت کانادا بر اساس آدرس فوق به گروه های مختلف سه تا 5 ستاره تقسیم میشود که برخی از آنان را به شما در قسمت پایین معرفی میکنیم.

هتل های سه ستاره استانبول نزدیک مرکز انگشت نگاری سفارت کانادا

هتل نوا فلت (فلتس) استانبول یکی از هتل های سه ستاره نزدیک به VAC یا همان سفارت کانادا است که 600 متر فاصله دارد یعنی حدود 10 دقیقه پیاده روی

سفارت کانادا در استانبول در فاصله 750 متر حدود 12 دقیقه پیاده روی تا هتل فیده (فاید) قرار دارد ای هتل 3 ستاره ارزان را میتوانید از کارگازی با قیمت ارزان و ترانسفر فرودگاهی نسبت به رزرو آن اقدام نمایید.

 گرند پاپیروس و گرند هیسار نیز در فاصله 800 متری مرکز انگشت نگاری کانادا در استانبول قرار دارند و از این دو هتل باید حدود 10 الی 15 دقیقه پیاده روی نمایید.

هتل ناپلیون استانبول در نزدیکی میدان تکسیم و حدود 700 متر تقریبا 10 دقیقه تا VAC فاصله دارد.

هتل های چهار ستاره استانبول نزدیک مرکز انگشت نگاری سفارت کانادا VAC

هتل ناز سیتی استانبول بسیار تمیز و مرتب میباشد و فاصله آن تا مرکز انگشت نگاری کانادا بسیار کم است چیزی حدود 450 متر یعنی 6 دقیقه پیاده روی.

هتل کارتون استانبول نیز در فاصه 800 متری مرکز انگشت نگاری مربوط به سفارت کانادا قرار دارد و باید حدودا 10 دقیقه پیاده روی نمایید.

هتل آیکون و هتل دورا به عنوان دو هتل 4 ستاره ارزان در استانبول در فاصله 850 متری مرکز انگشت نگاری سفارت کانادا فاصله دارد و باید 10 دقیقا پیاده روی نمایید.

مرکز انگشت نگاری کانادا تا هتل تکسیم تاون حدود 800 متر یعنی 10 دقیقه فاصله دارد.

 VAC یا مرکز انگشت نگاری سفارت کانادا در استانبول تا هتل 4 ستاره تکسیم گونن 14 دقیقه بصورت پیاده فاصله دارد.

هتل تکسیم اکسپرس نیز تا سفارت کانادا در استانبول 15 دقیقه پیاده روی با شیب زیاد فاصله دارد.

مرکز انگشت نگاری سفارت کانادا در استانبول تا هتل 4 ستاره جی کی ریجتسی 15 دقیقه فاصله دارد.

هتل های 5 ستاره نزدیک مرکز انگشت نگاری سفارت کانادا در استانبول

هتل نزدیک سفارت کانادا در استانبول که جزو پنج ستاره ها میباشد هتل شرایتون سیتی سنتر است که تقریبا چسبیده به مرکز انگشت نگاری است و احتیاجی به پیاده روی ندارید. اگر تمایل دارید در یک هتل پنج ستاره ارزان جهت انجام امور ویزا اقامت کنید میتوانید هتل شرایتون را رزرو نمایید.

مرکز انگشت نگاری سفارت VAC با هتل دابل تری هیلتون پیاله پاشا که هتل لوکس و زیبایی در استانبول میباشد حدودا 15 دقیقه پیاده روی فاصله دارد.

سفارت کانادا با سایر هتل های 5 ستاره میدان تقسیم به صورت میانگین 20 دقیقه پیاده روی فاصله دارد.

در پایان باید بگوییم قبل از هرگونه رزرو هتل استانبول حتما از وقت سفارت و قوانین جدید بیومتریک کانادا در زمان کرونا اطمینان حاصل فرمایید.

هتل ها و اماکن مرتبط

اشتراک این مطلب

نظر (0)

نظر ثبت نشده است