رزرو هتل استانبول در نوروز 99

رزرو هتل استانبول در نوروز 99

سال جدید شمسی در ترکیه

نوروز به معنای روزی جدید‌، نام سال جدید در تقویم خورشیدی است و به عنوان سال نو فارسی زبانان یا ایرانیان نیز شناخته می شود. نوروز بجز ایران در بسیاری از کشورهای آسیای مرکزی ، آسیای جنوبی ، قفقاز ، قزاقستان ، شمال غربی چین ، کریمه و بالکان گرامی داشته می شود.
نوروز در ایران که مصادف با 20 مارس سال میلادی است به عنوان آغاز سال جدید و اولین روز بهار جشن گرفته می شود. کشور ترکیه هم از برگزاری جشن نوروز ۹۹ غافل نبوده و تا حدودی این عید و شروع سال جدید هم جزوی از فرهنگ مردمان آن دیار است و مهمترین دلیل آنرا نزدیکی فرهنگی و جغرافیایی این کشور به ایران ,اقامت شمار زیادی از ایرانیان در این کشور میتوان نام برد.


شهر استانبول به عنوان مهمترین شهر توریستی و تجاری کشور ترکیه که همه ساله میزبان عده ی کثیری از گردشگران خارجی بوده نیز در ایام نوروز مسافران زیادی از ایران را به سمت خود جلب می کند.به اندازه ای که بعضی از نواحی استانبول رنگ و بوی ایران و جشن های نوروز به خود میگیرد.هتل ها، رستوران ها و سالن های کنسرت استانبول به دلیل جذب گردشگران نوروزی نیز برنامه های خاص و متنوعی را تدارک دیده اند.

نوروز 99 هتل استانبول خود را زودتر رزرو کنید


به دلیل ازدحام و سیل مسافرانی که از ایران به استانبول سفر می کنند و شلوغی و ایام هتل های استانبول و همینطور برگزاری کنسرت های متعدد خوانندگان ایرانی و بین المللی در شهر استانبول بهتر است مسافران عزیزی که به دنبال رزرو هتل استانبول در نوروز ۹۹ هستند از فصل زمستان به فکر رزرو هتل خود در استانبول باشند و در خواب زمستانی به سر نبرند.

هر اندازه که به ایام سال نو و عید نوروز سال ۹۹ نزدیک شویم به همان اندازه از تعداد هتل های خوب و قابل قبول استانبول کاسته می شود و ممکن است در آخرین روزهای منتهی به سال جدید یا جایی برای رزرو پیدا نکنید و یا جایی که پیدا می کنید هتل خوب و با کیفیتی نباشد.برای رزرو هتل استانبول خود و اطلاع از هتل های ارزان نوروز 99 با ما تماس بگیرید .

ابتدا رزرو کنید سپس پرداخت وجه نمایید


ما به عنوان کارگزار هتل های استانبول جهت رفاه حال مسافران عزیز بر آن شدیم تا بتوانید این امکان را به وجود بیاوریم تا شما بتوانید از هم اکنون نسبت به رزرو اتاق در هتل مورد نظر خود اقدام کرده و هزینه رزرو هتل را چند روز قبل از پروازتان پرداخت نمایید.

برای دریافت قیمت های نوروزی هتل های استانبول با بخش رزرواسیون تماس بگیرید.

هتل ها و اماکن مرتبط

اشتراک این مطلب

نظر (0)

نظر ثبت نشده است

نظر جدید