هتل های نزدیک میدان تکسیم

هتل های نزدیک میدان تکسیم

بهترین هتل های نزدیک میدان تکسیم

قبل از سفر به استانبول آنچه برای شما بیشتر از پرواز استانبول مهم است هتل شماست، در اینجاست که شما برای گرفتن مشورت به آژانس های مسافرتی یا آشنایانی که قبلا تجربه سفر به استانبول داشته اند تماس میگیرید و صد البته به شما میگویند هتل خود را نزدیک میدان تکسیم رزرو نمایید.

میدان تکسیم استانبول و توضیحات مربوط به آن را به شما گفته ایم و اینکه تمام هتل های میدان تکسیم استانبول دقیقا دور میدان واقع نشده اند. تنها چند هتل دور میدان و برخی دیگر در خیابان های منتهی به میدان تکسیم مثل تعلیمانه ، دولاپدره، بی اغلو، استقلال ، جهانگیر واقع شده اند که با کمتر از 5 دقیقه پیاده روی به آنجا میرسید.

برای انتخاب راحت تر هتل ما در اینجا لیست بهترین هتل های نزدیک میدان تکسیم را به تفکیک ستاره به شما معرفی میکنیم تا بتوانیم در انتخاب هتل به شما کمکی کرده باشیم.

هتل های سه ستاره استانبول نزدیک میدان تکسیم عبارتند از:

هتل کوئنتو تکسیم از نزدیک ترین هتل های سه ستاره میدان تکسیم است که در مقایسه با سایر هتل های هم رده خود از قیمت مناسب و امکاناتی بهتر برخودارد است و تا میدان تقسیم تنها پیاده 5 دقیقه و 400 متر پیاده راه است.

هتل جهانگیر استانبول از بهترین های سه ستاره میدان تکسیم است، در رابطه با هتل جهانگیر باید بگوییم که این هتل از یک هتل 4 ستاره چیزی کم ندارد و از نظر نزدیکی میتوان گفت تنها 500 متر و با حدود 6 دقیقه پیاده روی به میدان تقسیم میرسید.

هتل گرند هیسار استانبول در خیابان استقلال و در فاصله 700 متری میدان تکسیم قرار گرفته است و میتوانید با کمتر از 10 دقیقه پیاده روی از این هتل به میدان تکسیم برسید/

هتل افس استانبول نیز از نزدیک ترین هتل های 3 ستاره میدان تکسیم میباشد که تنها 400 متر یا 3 دقیقه پیاده روی به میدان تقسیم برسید.

هتل فاید یا فیده استانبول تا میدان تقسیم 800 متر فاصله دارد و میتوانید با 12 دقیقه پیاده روی از خیابان استقلال به میدان تکسیم برسید.

هتل تکسیم استار در فاصله کمی تا میدان تکسیم قرار دارد و میتوانید با 350 متر پیاده روی یعنی 5 دقیقه راه به تقسیم برسید.

بهترین هتل های سه ستاره نزدیک میدان تقسیم را به شما معرفی کردیم که با قیمت ارزان حدود 300 هزار تومان میتوانید در فصل غیر پیک و با قیمت دلار حدود 24000 هزار تومان نسبت به رزرو آنها اقدام نمایید.

هتل های 4 ستاره نزدیک میدان تکسیم با مشاهده زمان پیاده روی

هتل تکسیم لاین استانبول تنها 2 دقیقه پیاده روی با میدان تقسیم فاصله دارد، هتلی که از آن میتوان تکسیم را مشاهده کرد.

هتل گرند استار استانبول نیز جزئی از تکسیم به حساب می آید . هتل ارزان دقیقا در میدان تقسیم که احتیاج به پیاده روی ندارید.

هتل تایتانیک سیتی به عنوان یک هتل 4 ستاره تاپ با فاصله 7 دقیقه پیاده روی تا میدان تکسیم قرار دارد و در این مسیر کوتاه میتوانید از کافه رستوران های مسیر استفاده نمایید.

هتل تکسیم اکسپرس به عنوان یک 4 ستاره ارزان قیمت با قرار گرفتن در ابتدای خیابان شیشلی و 10 دقیقه پیاده روی تا میدان تکسیم، از آنجایی که قیمت مناسب آن برای رزرو هتل استانبول طرفداران زیادی دارد ما آن را به عنوان هتلی محبوب در نزدیکی میدان تکسیم معرفی مینماییم.

هتل کارتون و هتل تکسیم تاون بین 150 تا 200 متر یعنی کمتر از 4 دقیقه پیاده روی تا مترو تکسیم دارند و جزو نزدیک ترین هتل های میدان تقسیم میباشند.

هتل گلدن ایج، نیپون ، آوانتگارد و گرند اوزتانیک همه در فاصله حدود 500 – 450 متر و حدود 5 دقیقه پیاده روی همه از هتل های نزدیک میدان تکسیم میباشند که استخر نیز دارند.

نزدیک ترین هتل های 5 ستاره به میدان تکسیم

هتل دمارمارا تکسیم از نزدیک ترین هتل های 5 ستاره به میدان تقسیم است، این هتل دقیقا در ضلع شمالی میدان تقسیم قرار دارد و برای رسیدن به تکسیم تنها کافیست از درب هتل بیرون بیاید.

هتل پوینت تکسیم نیز دومین هتل 5 ستاره نزدیک به میدان تکسیم است، این هتل تنها به اندازه چند فروشگاه با تقسیم فاصله دارد و با 600 متر پیاده روی میتوانید به مترو برسید.

هتل الیت ورلد استانبول به عنوان یک هتل 5 ستاره معروف که تاکنون هر مسافری که تصمیم به رزرو هتل لوکس در استانبول داشته نام آن را شنیده در نزدیکی میدان تکسیم واقع شده و با پنج دقیقه پیاده روی یعنی حدود 450 متر میتوانید به میدان تقسیم برسید.

هتل بارسلو استانبول که به تازگی افتتاح شده نیز جزو هتل های لوکس نزدیک به میدان تکسیم است و با 500 متر پیاده روی مترو تکسیم و خیابان استقلال پیش روی شما میباشند.

هتل هیلتون بوسفر از جمله شعبه های هتل هیلیتون در استانبول است که در میدان تکسیم قرار گرفته است و برندی آشناست، این هتل را میتوان با حدود 10 دقیقه پیاده روی از مترو تقسیم به آن رسید و جزو هتل های نزدیک میدان تکسیم معرفی میشود.

رزرو هتل استانبول از سایت های آنلاین به خودی خود برای مسافرینی که تا به حال به استانبول سفر نکرده اند کار بسیار دشواری است. کارگزاری هتل های استانبول ISTBOOKING با داشتن مشاورین با سابقه در ضمینه رزرو هتل های استانبول این امکان را فراهم آورده تا بتوانید قبل از رزرو هتل مشاوره لازم را بصورت تلفنی یا آنلاین از طریق واتس آپ داشته باشید.

هتل ها و اماکن مرتبط

اشتراک این مطلب

نظر (0)

نظر ثبت نشده است