هتل های نزدیک فرودگاه سابیها استانبول

هتل های نزدیک فرودگاه سابیها استانبول

هتل های نزدیک فرودگاه سابیها استانبول را بشناسید

هتل های نزدیک فرودگاه سابیها معایب و مزایای خاص خود را دارند، اگر هدف شما گردش در شهر و رفتن به بازار و جاهای دیدنی استانبول است پیشنها ما رزرو هتل های میدان تکسیم یا خیابان شیشلی و محله فاتیح است ولی اگر هدف دیگری دارید و بنا به دلایل شخصی به استانبول سفر میکنید میتوانید با بلیط های ارزان هواپیمایی پگاسوس یا سایر ایرلاین هایی که به فرودگاه سابیها پرواز دارند بلیط تهیه کرده و در همان منطقه نسبت به رزرو هتل خود اقدام نمایید.


هتل کپلر (Kepler) استانبول

در سالن پرواز های بین المللی در قلب فرودگاه سابیها استانبول هتلی به نام kepler قرار دارد که شامل اینترنت وای فای و قهوه ساز، اتاق های 2 تخته تا 5 تخته با دکوراسیونی ساده قرار دارد و بیشتر مناسب افرادی است که پرواز ترانزیت دارند و تمایلی خارج شدن از فرودگاه ندارند. حیوانات خانگی در این هتل پذیرش میشود.


هتل فرودگاه سابیها استانبول ISG Sabiha Gökçen Airport Hotel

این هتل دومین هتل نزدیک به فرودگاه سابیها استانبول است، در قسمت آسیایی قرار دارد و تنها 200 متر با فرودگاه صبیحا فاصله دارد. این هتل از کپلر بزرگ تر است و امکانات بیشتری هم دارد. رستوران، سونا و اسپا ، سالن بدنسازی و اتاق های دیزاین شده در حد هتل 4 ستاره از دیگر امتیازات آن است. سوئیت های 26 متر تا 50 متر برای 2 تا 5 نفر را دارا میباشد.نزدیک ترین ایستگاه مترو تا این هتل 6 کیلومتر فاصله دارد.

هتل اسکای پورت استانبول Skyport Istanbul Hotel

این هتل سه ستاره است و در فاصله 1.5 کیلومتری فرودگاه سابیها قرار دارد. امکاناتی همچون رستوران و اتاق های عایق صدا، تراس و اینترنت وای فای رایگان را دارد. کارمندان این هتل به چند زبان مسلط هستند و یکی از مذیت های هتل اسکای پورت داشتن اتاق هایی با متراژ بالا مناسب خانواده میباشد.

چرا هتل های نزدیک فرودگاه سابیها استانبول از محبوبیت کمتری برخوردار هستند؟

به دلیل فاصله زیاد حدود یک ساعت تا مرکز شهر و هزینه ترانسفر بالا، و از طرفی دیگر خلوتی و کوچکی فرودگاه صبیحا بیشتر مردم تمایل دارند در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند و پرواز خود را به فرودگاه جدید استانبول تهیه نمایندو هتل خود را نیز در تکسیم یا شیشلی رزرو نمایند و همانطور که میدانید اگر رزرو هتل خود را از کارگزاری انجام داده اید ترانسفر رفت و برگشت شما از فرودگاه جدید رایگان خواهد بود.

فاصله فرودگاه سابیها تا فرودگاه جدید استانبول چقدر است؟

اگر به هر دلیلی نیاز به تعویض پرواز خود از فرودگاه سابیها استانبول به فرودگاه جدید استانبول داشتید باید بدانید فاصله بین این دو فرودگاه 80 کیلومتر است که حدودا بین یک ساعت تا 3 ساعت بسته به ترافیک برای جابجایی خود زمان لازم دارید.

آدرس فرودگاه سابیها استانبول کجاست؟

در استانبول برای رفتن به فرودگاه سابیها نیازی نیست آدرس بدهید و تنها کافیست نام فرودگاه را ببرید ولی اگر تمایل دارید اسم خیابان محل قرار گیری فرودگاه را بدانید بدین شرح است :Sanayi, 34906 Pendik/İstanbul, Turkey

رزرو هتل مناسب نزدیک فرودگاه سابیها چگونه و از چه طریق است؟

شما میتوانید از کارگزاری هتل های استانبول با شماره 28425262-021 نسبت به رزرو هتل مورد نظر خود در نزدیکی فرودگاه سبیها اقدام نمایید.

اشتراک این مطلب

نظر (0)

نظر ثبت نشده است