ایرلاین هایی که به استانبول پرواز دارند: هواپیمایی آسمان

شرکت هواپیمایی آسمان

آسمان ایرلاین یکی از قدیمی ترین شرکت های هواپیمایی ایران میباشد که در سال 1359 فعالیت خود را بصورت جدی آغاز کرد و با داشتن هواپیماهای پهن پیکری مثل ایرباس 340 که 235 مسافر در 3 کلاس صندلی متفاوت  را در خود جای داده و روزانه یک پرواز از امام خمینی به فرودگاه جدید استانبول را انجام میدهد.

ترانسفر فرودگاهی کارگزاری هتل های استانبول برای پرواز های شرکت هواپیمایی آسمان انجام میشود.

توضیحات لازم قبل از خرید بلیط هواپیمایی آسمان تهران استانبول :


ایرباس 340 هواپیمای پهن پیکر 4 موتوره است که طراحی آن برای پروازهای بلند مدت میباشد.


ایرباس 340 آسمان روزانه در ساعت 14 رفت و 18:30 برگشت از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه جدید استانبول بصورت منظم پرواز چارتر دارد.


هنگام خرید بلیط چارتر تهران استانبول و بالعکس سعی کنید از سایت های معتبر خریداری کنید و حتما هنگام وارد کردن مشخصات دقت نمایید نام و نام خانوادگی و شماره پاسپورت مطابقت کامل با پاسپورت شما داشته باشد.


ایرباس 340 آسمان در سه کلاس مختلف صندلی دارد که عبارتست از :


کلاس F: شامل 35 صندلی تخت خواب شو رویال


کلاس C : شامل 35 صندلی مبله راحت


کلاس Y : شامل 181 صندلی اکونومی میباشد


در حال حاضر بلیط تهران استانبول هواپیمایی آسمان به دو صورت بیزینس کلاس و اکونومی صادر میشود که به دلیل چارتر بودن پرواز تنها صندلی آن تفاوت کرده و معمولا کترینگ بیزینس را شامل نمیشود.


در تور استانبول با هواپیمایی آسمان برای مسافرین خود هتل مورد نظر مسافر را با ما از طریق تلگرام بخش رزرو در تاریخ مورد نظر چک کرده سپس اقدام به تهیه بلیط کنید.سپس بلیط خریداری شده را برای ما ارسال نمایید تا ترانسفر رفت و برگشت از فرودگاه جدید استانبول برای شما هماهنگ شود.


نمایندگی هواپیمایی آسمان در استانبول:


محله اينونو، خيابان جمهوريت ، شماره 131،حربيه - شييشلي


ادامه مطلب

کارگزاری هتل های استانبول IstBookingHotel