ایرلاین هایی که به استانبول پرواز دارند: هواپیمایی اطلس

هواپیمایی اطلس گلوبال:

هواپیمایی اطلس جت یک شرکت هواپیمایی ترک است که به 58 کشور دنیا از جمله ایران پرواز دارد و نام جدید آن اطلس گلوبال است .شما میتوانید برای رفتن به استانبول از این ایرلاین که پرواز های آن از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه جدید استانبول است استفاده کنید.

ترانسفر فروگاهی کارگزاری هتل های استانبول istbookinghotel برای مسافرینی که هتل خود را رزرو کرده اند بر قرار میباشد.

ایرلاین اطلس گلوبال عمدتا پرواز های مسیر تهران استانبول را با هواپیمای ایرباس 320 و یا بوئینگ 737 انجام میدهد و بلیط آن به دو صورت چارتر و سیستمی قابل تهیه از آژانس های مسافرتی و یا سایت های معتبر است.


ایرلاین ترکیه ای اطلس گلوبال معمولا مسافران خاص خود را دارد و به دلیل داشتن پرواز به نقاط مختلف دنیا و همینطور پرواز های منظم داخلی ترکیه مثل آنتالیا نمیتوان به دنبال بلیط لحظه آخری این ایرلاین در قسمت چارتر باشید و اگر تصمیم سفر به استانبول را داشتید حتما از چند روز قبل به فکر تهیه بلیط باشید.


بلیط های سیستمی هواپیمایی اطلس گلوبال نیز با نرخ بالاتری از پرواز های چارتری به مسافرین استانبول عرضه میشود.


بار مجاز اطلس گلوبال به استانبول به ازای هر نفر 30 کیلوگرم میباشد و سعی کنید قبل از تحویل چمدان آن را وزن کنید تا مشکلی با هزینه اضافه بار در فرودگاه استانبول نداشته باشید در ضمن قوانین فرودگاهی  نیز اجازه نمیدهد در یک چمدان بیش از 30 کیلوگرم بار داشته باشید و دلیل این کار برای جابجایی راحت چمدان شما برای پرسنل زمینی فرودگاه است.


عده ای از مسافرین تور استانبول از آژانس خود میپرسند هواپیمایی اطلس گلوبال چطوره ؟


اگر بخواهیم این سوال را به صورت تخصصی پاسخ دهیم این ایرلاین یکی از کم تاخیر ترین ایرلاین های ترک میباشد و هواپیماهای آن عمدتا از سری جدید ایرباس 319-320-321 و یا بوئینگ 737 سری 800 میباشد که صندلی های آن راحت و مانیتورهای هر صندلی بر خلاق برخی پرواز های ایرانی فعال میباشد و در طول سفر میتوانید از بازی یا موسیقی یا فیلم های ارائه شده استفاده کنید.


ساعات مختلفی هواپیمایی اطلس به استانبول از طریق فرودگاه امام پرواز دارد و یکی از پر طرفدار ترین این ساعت ها پرواز صبح به شب اطلس یعنی 6 صبح رفت و 22:30 برگشت میباشد. حتما در هنگام خرید پرواز کانکشن فاصله 3 ساعتی بین دو پرواز را رعایت بفرمایید.


در تور استانبول با هواپیمایی اطلس قبل از خرید پرواز حتما هتل مورد نظر را با همکاران ما در کارگزاری هتل های استانبول بخش رزرو از طریق تلگرام چک بفرمایید تا مشکلی از بابت داشتن اتاق در هتل انتخابی نداشته باشید.


سپس قبل از پرواز برای هماهنگی ترانسفر رفت و برگشت از کارگزاری هتل های استانبول بلیط تهیه شده را برای ما ارسال فرمایید .ادامه مطلب

کارگزاری هتل های استانبول IstBookingHotel