ایرلاین هایی که به استانبول پرواز دارند: هواپیمایی ایران ایر

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران(هما)

یکی از قدیمی ترین شرکت های هواپیمایی خاورمیانه است که بیش از چهل مقصد داخلی و خارجی پرواز انجام میدهد و سالیانه بیش از شش میلیون مسافر جابجا میکند.با تحویل هواپیمای هواپیمای جدید ایرباس 330 به ایران ایر این شرکت جان تازه ای گرفت و در مسیر اروپا و ترکیه پرواز ها را با قدرت بیشتری انجام داد.

معرفی پرواز ایران ایر در مسیر تهران استانبول:


ایران ایر هفته ای 4 روز از فرودگاه امام خمینی به استانبول پرواز دارد و بلیط این پرواز ها به دو صورت سیستمی و چارتر به فروش میرسد.


نکته مهم که بعضی مسافران عزیز اشتباه میکنند هواپیمایی ایران ایرتور با هواپیمایی ایران ایر تفاوت دارد و دوشرکت جدا از هم میباشند.


روزهای یکشنبه،دوشنبه،چهارشنبه و 5 شنبه فعلا در ساعات 6:45 دقیقه صبح و 22:50 دقیقه شب  از امام خمینی به فرودگاه جدید استانبول پرواز دارد.


در روزهای دوشنبه و جمعه در ساعات 02:10 بامداد و دوشنبه و چهارشنبه در ساعات 09:50 صبح از استانبول به فرودگاه امام خمینی پرواز برگشت انجام میپذیرد.


ایرباس 330 برای سفرهای طولانی مدت طراحی شده و از امکانات رفاهی خوبی برخوردار است و مسافران میتوانند با استفاده از مانیتور جلو صندلی خود فیلم دلخواه را مشاهده یا از بازی و موسیقی آماده شده استفاده کنند.


شاید قبلا این هواپیما را در مسیر های خارجی توسط ترکیش ایرلاین تجربه کرده باشید زیرا بزرگترین مشتری این هواپیما میباشد و تاکنون 60 فروند از آن را خریداری کرده است.


هواپیمای ایرباس 330 ایران ایر دارای 238 صندلی در دو کلاس تجاری که 32 صندلی هما کلاس(بیزینس) و 206 صندلی اکونومی  میباشد.قیمت این هواپیما 231 میلیون دلار است.


بار مجاز مسافر در پرواز ایران ایر به استانبول:


بار مجاز مسافران در ایران ایر در مسیر استانبول 30 کیلوگرم میباشد و در کلاس های مختلف خرید بلیط متفاوت است ابعاد ساک دستی مسافران در پرواز باید به گونه ای باشد که در هترک ها جا بگیرد به ابعاد 115 سانتی متر نهایت و وزن 5 تا 7 کیلوگرم


قبل از روز پرواز محل اقامت مورد نظر خود را در استانبول از طریق کارگزاری هتل های استانبول istbookinghotel با تلگرام یا بصورت آنلاین با ما چک کرده سپس پرواز را خریداری فرمایید تا مشکلی از بابت رزرو هتل برای مسافرین تور استانبول شما پیش نیاید.


دفتر هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) در استانبول:


آدرس دفتر ایران ایر استانبول  Valikonagi Str No.7 Harbiye Istanbul و شماره تماس آن  2250258 212 90+


میباشد ساعت کار این دفتر   دوشنبه الي جمعه  ازساعت 09:00 صبح الي 17:00 میباشد.ادامه مطلب

کارگزاری هتل های استانبول IstBookingHotel