ایرلاین هایی که به استانبول پرواز دارند: هواپیمایی تابان

هواپیمایی تابان:

پرواز های هواپیمایی معراج در مسیر استانبول در حال حاضر فقط از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه جدید استانبول انجام میپذیرد و صندلی های این مسیر به صورت چارتر در اختیار مسافرین تور استانبول قرار میگیرد.

هواپیمایی تابان استانبول:


این ایرلاین به دلیل داشتن بلیط چارتر مسیر استانبول با قیمت ارزان بسیار نزد مسافرین شناخته شده است که پرواز ها معمولا توسط ایرباس 600-300 این شرکت انجام میپذیرد.


دفتر مرکزی هواپیمای تابان در مشهد میباشد و این ایرلاین روزانه یک بار در مسیر امام خمینی به استانبول در ساعت 19:30 رفت و مسیر برگشت فرودگاه جدید استانبول به امام خمینی در ساعت 22:40 پرواز خود را انجام میدهد.


بار مجاز هواپیمایی تابان در مسیر استانبول همان مقداری هست که روی بلیط شما درچ شده و معمولا 30 کیلوگرم میباشد.


حتما باید در مسیر های خارجی مخصوصا استانبول 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید.


هنگام خرید بلیط هواپیمایی تابان توجه داشته باشید نام و نام خانوادگی به همراه شماره پاسپورت به صورت لاتین کاملا مطابق با پاسپورت شما باشد.


قبل از خرید پرواز تابان حتما هتلی که علاقه مند هستید در تور استانبول خود در آن اقامت کنید را با کارگزاری هتل های استانبول istbookinghotel چک کرده تا در صورت داشتن جای خالی و اتاق مورد نظر هتل برای شما رزرو شود سپس اقدام به خرید بلیط چارتر تابان استانبول نمایید و شماره پرواز به همراه تاریخ را برای ما ارسال تا برای ترانسفر فرودگاهی شما به همراه تورلیدر اقدام لازم انجام شود.

ادامه مطلب

کارگزاری هتل های استانبول IstBookingHotel