ایرلاین هایی که به استانبول پرواز دارند: هواپیمایی ترکیش

آشنایی با ایرلاین ترکیش قبل از سفر به استانبول

ترکیش ایرلاینز (Turkish Airlines) شرکت هواپیمایی دولتی کشور ترکیه است و ایرلاین 5 ستاره میباشد کیفیت بالای پرواز ها همچنین داشتن پرواز های کانکشن با استاپ کم در فرودگاه جدید استانبول باعث محبوبیت این ایرلاین در دنیا شده است. همچنین داشتن پرواز های منظم از ایران از شهرهای مشهد.تهران.شیراز.اصفهان و اهواز سفر راحتی را به ارمغان آورده.در ادامه مطالب مفید تری را درباره هواپیمایی ترکیش و رزرو هتل در استانبول برای پرواز های ترکیش خواهید خواند.

چرا هواپیمایی ترکیش را در تور استانبول خود انتخاب کنیم؟


هواپیمایی ترکیش در سال 2015 با 252 مقصد بین المللی و 52 مقصد داخلی بهترین هواپیمایی اروپا و  چهارمین ایرلاین تاپ دنیا معرفی شد.رتبه نخست اکونومی در سال 2010 و رتبه نخست بیزینس کلاس در سال  های 2013.2014.2016.2017 را کسب و ایرلاین 4 ستاره معرفی شد.


تعداد هواپیماهای ترکیش 335 فروند میباشد و به دلیل مسائل اقتصادی پرواز های این ایرلاین به شهر های ایران با بوئینگ 737 انجام میپذیرد و در مواقع شلوغ (high season) از ایرباس 330 عمدتا در مسیر امام خمینی به استانبول استفاده میکند.


صندلی های ترکیش ایرلاین در دونوع بیزینس و اکونومی تقسیم شده که میتوانید از مانیتورهای فعال هر صندلی به همراه دسته بازی آن استفاده کنید و انواع بازی و سرگرمی و یا تنوع بالای فیلم و موسیقی را داشته باشید . در صندلی های بیزینس کلاس میتوانید از ماساژور های صندلی به همراه صندلی تخت خواب شو استفاده کنید.


وزن بار مجاز در پرواز های ترکیش برای مسافرین اکونومی 20 کیلوگرم و برای مسافران بیزینس 30 کیلوگرم میباشد .بیشترین سفر های ترکیش در قاره آسیا میباشد و اروپا نیز با کمترین زمان پرواز بیشترین تعداد مسافر را دارد.تعداد مسافرین جابجا شده توسط ترکیش ایرلاین در سال حدود 60 میلیون مسافر بوده است که نیمی از آن را مسافرین خارجی تشکیل داده اند و پیش بینی مسئولین ترکیش این است که تا سال 2023 به حجم 120 میلیون مسافر در سال برسند به همین دلیل فرودگاه جدید استانبول ساخته شد تا سالانه بتوانند تا 150 میلیون مسافر را جابجا کنند.


کترینگ این ایرلاین با انواع سالاد و غذاهای سنتی ترکیه و مخصوصا نان ترکی که در تمام پروازها میتوانید میل کنید.


سالن مخصوصی جهت استفاده مسافرین ترکیش در فرودگاه استانبول مخصوصا مسافرین دارای کارت Miles&Smiles میباشد و در آن میتوانند از امکانات رایگان مثل اینترنت و صندلی های راحت و فضای مناسب استفاده کنند.


شما میتوانید از طریق قرار داد جدیدی که ترکیش ایرلاین با بانک سامان بسته شده است خرید آنلاین بلیط از سایت این ایرلاین برای مقصد مورد نظر خود داشته باشید.


مسافرین پرواز های آمریکا و کانادا از مبدا ایران بصورت رفت و برگشتی بلیط سیستمی تهیه کرده اندبرای راحتی بیشتر ترکیش به آنها یک شب اقامت در هتل 4 ستاره و برای مسافرین بیزینس یک شب اقامت رایگان در هتل 5 ستاره هیلتون بومونتی را برای استراحت بین پرواز خواهد داد ولی مسافرین تور استانبول یا مسافرینی که بلیط چارتر این ایرلاین را خریداری میکنند شامل این قانون نخواهند بود.اقامت در هتل های استانبول برای این مسافرین فقط یا در مسیر رفت امکان پذیر است یا در مسیر برگشت و هزینه رفت و آمد از فرودگاه به عهده مسافر میباشد.


رزرو هتل در استانبول با ترانسفر رایگان برای پرواز های ترکیش


قبل از خرید بلیط هواپیمایی ترکیش ایرلاین در سفر به استانبول حتما هتل مورد نظر را از طریق کارگزاری هتل های استانبول istbookinghotel چک کرده و پس از اطمینان از داشتن اتاق خالی در تاریخ مورد نظر و دریافت قیمت نسبت به رزرو و خرید بلیط خود اقدام فرمایید.همچنین بعد از تهیه بلیط شماره پرواز را یا بلیط را برای ما فرستاده تا نسبت به هماهنگی ترانسفر رفت و برگشت به همراه تورلیدر برای شما اقدام لازم را انجام دهیم.


تست کرونا منفی 72 ساعت قبل از پرواز برای هواپیمایی ترکیش الزامی میباشد.


برای استفاده از ترانسفر رایگان بعد از رزرو هتل از کارگزاری استانبول بوکینگ باید پرواز شما به فرودگاه اصلی استانبول باشد و فرودگاه سابیها شامل هزینه میباشد.

ادامه مطلب

کارگزاری هتل های استانبول IstBookingHotel