ایرلاین هایی که به استانبول پرواز دارند: هواپیمایی قشم ایر

هواپیمای قشم ایر به مقصد استانبول از سال 1388 که به هولدینگ توسعه سورینت قشم  واگذار گردید  شروع شد.هواپیمای قشم ایر به استانبول عمدتا به وسیله ایراباس های A300-600 و تنها از فرودگاه امام خمینی تهران انجام میشود و تمام صندلی ها از نوع اکونومی میباشند و در اختیار چارتر کننده قرار دارد.

به دلیل چارتر بودن پرواز قشم ایر به مقصد فرودگاه جدید استانبول شما میتوانید بلیط چارتر قشم استانبول را در ایام خلوت سال بصورت بلیط لحظه آخری استانبول و با قیمت ارزانتر تهیه کنید.

رزرو هتل استانبول با ترانسفر رایگان برای پرواز های قشم ایر  از طریق کارگزاری  استانبول بوکینگ انجام میگیرد.

نکات مهم هنگام خرید بلیط چارتر در مسیر استانبول:


طبق بخشنامه شرکت هواپیمایی قشم ایر هنگام خرید بلیط چارتر استانبول باید باید از درج نام مخفف جلوگیری شود و نام و نام خانوادگی در هر دوبخش باید دقیقا مطابق با پاسپورت باشد.


برای مسیر استانبول شما باید از تهران و فرودگاه امام خمینی پرواز را انجام دهید و با توجه به مسافت فرودگاه امام خمینی از تهران حتما زمان رسیدن به فرودگاه را محاسبه و 3 ساعت قبل برای دریافت کارت پرواز و تشریفات خروج در فرودگاه حضور داشته باشید.


بلیط لحظه آخری استانبول قشم ایر را از سایت های معتبر خریداری کنید و تا جایی که میتوانید تهیه بلیط را برای ساعات پایانی نگه ندارید.


ایرلاین قشم ایر از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه جدید استانبول پرواز دارد.


نکته مهم : لطفا قبل از تهیه بلیط  استانبول از جا داشتن اتاق هتل مورد نظر را با ما در کارگزاری هتل های استانبول چک فرمایید.


تست کرونا منفی 72 ساعت قبل از پرواز برای مسافرین پرواز استانبول هواپیمایی قشم ایر الزامی میباشد.


ترانسفر فرودگاهی رایگان در صورت رزرو هتل از کارگزاری استانبول بوکینگ بعد از ارسال بلیط توسط شما به همکاران بخش رزرو انجام میشود.

ادامه مطلب

کارگزاری هتل های استانبول IstBookingHotel