ایرلاین هایی که به استانبول پرواز دارند: هواپیمایی قشم ایر

هواپیمای قشم ایر به مقصد استانبول از سال 1388 که به هولدینگ توسعه سورینت قشم  واگذار گردید  شروع شد.هواپیمای قشم ایر به استانبول عمدتا به وسیله ایراباس های A300-600 و تنها از فرودگاه امام خمینی تهران انجام میشود و تمام صندلی ها از نوع اکونومی میباشند و در اختیار چارتر کننده قرار دارد.

به دلیل چارتر بودن پرواز قشم ایر به مقصد فرودگاه جدید استانبول شما میتوانید بلیط چارتر قشم استانبول را در ایام خلوت سال بصورت بلیط لحظه آخری استانبول و با قیمت ارزانتر تهیه کنید.

رزرو هتل در استانبول برای پرواز های قشم ایر و ترانسفر فرودگاهی از طریق کارگزاری هتل های استانبول istbookinghotel به راحتی امکان پذیر است.

نکات مهم هنگام خرید بلیط چارتر در مسیر استانبول:


طبق بخشنامه شرکت هواپیمایی قشم ایر هنگام خرید بلیط چارتر استانبول باید باید از درج نام مخفف جلوگیری شود و نام و نام خانوادگی در هر دوبخش باید دقیقا مطابق با پاسپورت باشد.


نرخ بلیط استانبول قشم ایر در ایام خلوت بسیار مناسب میباشد و هنگام خرید حتما ساعت پرواز و یا تاریخ را چند بار چک فرمایید.


برای مسیر استانبول شما باید از تهران و فرودگاه امام خمینی پرواز را انجام دهید و با توجه به مسافت فرودگاه امام خمینی از تهران حتما زمان رسیدن به فرودگاه را محاسبه و 3 ساعت قبل برای دریافت کارت پرواز و تشریفات خروج در فرودگاه حضور داشته باشید.


بلیط لحظه آخری استانبول قشم ایر را از سایت های معتبر خریداری کنید و تا جایی که میتوانید تهیه بلیط را برای ساعات پایانی نگه ندارید.


ساعت های پروازی هواپیمای قشم ایر به مقصد استانبول در حال حاضر در ساعت های 14:30 ، 18:30 ، انجام میپذیرد و در مسیر برگشت در ساعت های 17:40 و 21:45 به وقت استانبول میباشد.


ایرلاین قشم ایر از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه جدید استانبول روزانه 2 پرواز دارد.


نکته مهم : لطفا قبل از تهیه بلیط تور استانبول جا داشتن اتاق هتل مورد نظر را با ما در کارگزاری هتل های استانبول چک فرمایید.


آژانس های همکار چارتر کننده پرواز قشم ایر برای تور استانبول میتوانند بعد از اوکی کردن بلیط در چند دقیقه رزرو هتل خود را از طریق همکاران رزرویشن کارگزاری هتل های استانبول istbookinghotel از طریق تلگرام انجام داده و بلیط مسافر خود را ارسال تا ترانسفر رفت و برگشت به همراه تور لیدر برای آنها هماهنگ شود.

ادامه مطلب

کارگزاری هتل های استانبول IstBookingHotel