ایرلاین هایی که به استانبول پرواز دارند: هواپیمایی ماهان

هواپیمایی ماهان (Mahan Air)

این ایرلاین معتبر ایران با داشتن حدود 30 مقصد داخلی و 25 مقصد بین المللی یکی از محبوب ترین و کم تاخیر ترین ایرلاین های ایران است.ماهان با حدود 35 فروند هواپیمای مسافربری که بیشتر آنها از تایپ ایرباس میباشند توانسته با وجود تحریم ها پرواز های خود را روزانه در 3 نوبت به مقصد استانبول حفظ کند.

رزرو هتل در استانبول برای مسافرین پرواز ماهان با ترانسفر فرودگاهی رایگان  از طریق کارگزاری استانبول بوکینگ امکان پذیر است.

پروازهای ماهان از تهران به استانبول:


هواپیمایی ماهان روزانه  پرواز رفت و برگشت از امام خمینی به فرودگاه جدید استانبول پرواز دارد و فعلا از هیچ شهر دیگری در ایران به استانبول پرواز ندارد.


پرواز های ماهان به مقصد استانبول عمدتا توسط ایرباس 340 انجام میشود که یک هواپیمای مناسب برای سفر های بین المللی با 4 موتور و 3 کلاس پروازی مختلف میباشد و هواپیمایی ماهان دارای  حدود 10 فروند از این هواپیما میباشد.


سعی کنید پرواز های ماهان را بصورت رفت و برگشت بگیرید زیرا در خرید هر مسیر به صورت جدا برای شما گرانتر میشود مخصوصا اگر فقط مسیر برگشت را بصورت جدا بخواهید تهیه کنید بسیار قیمت بالایی دارد.


نکته مهم :در قوانین ماهان شما اگر بلیط رفت و برگشت را تهیه کنید ولی از بلیط مسیر رفت استفاده نکنید بصورت خودکار مسیر برگشت شما کنسل میشود.


پرواز های ماهان از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه جدید استانبول هم به صورت چارتر و هم به صورت سیستمی فروش میشود که پیشنهاد ما این است به دلیل حجم بالای درخواست بلیط ماهان برای تهیه بلیط قیمت مناسب سعی کنید بلیط خود را از چند هفته قبل رزرو کنید.معمولا بیشترین نرخ بلیط ماهان در لحظه آخر میباشد.


در هنگام تهیه بلیط دقت فرمایید که نام و نام خانوادگی به همراه شماره پاسپورت شما مطابق پاسپورت وارد شود تا در هنگام گرفتن کارت پرواز با مشکل مواجه نشوید.


قبل از تهیه بلیط توجه داشته باشید که هتل مورد نظر خود را از طریق همکاران ما در بخش رزرو کارگزاری استانبول بوکینگ چک نمایید و بعد از تهیه بلیط ساعت پرواز به همراه شماره پرواز را برای ما ارسال کنید تا ترانسفر فرودگاهی شما هماهنگ شود.


هزینه اضافه بار شما در پرواز ماهان استانبول بر اساس کلاس پروازی بلیط شما از طریق شرکت ماهان طبق قوانین و رویه های این شرکت اعلام میشود.میزان بار مجاز شما همان چیزی هست که در بلیط شما نوشته شده و معمولا در پرواز خارجی ماهان 30 کیلوگرم میباشد.


تست کرونا منفی 72 ساعت قبل از پرواز استانبول الزامی است.

ادامه مطلب

کارگزاری هتل های استانبول IstBookingHotel