Brands There are 5 brands

 • هواپیمایی آسمان

  شرکت هواپیمایی آسمان

  آسمان ایرلاین یکی از قدیمی ترین شرکت های هواپیمایی ایران میباشد که در سال 1359 فعالیت خود را بصورت جدی آغاز کرد و با داشتن هواپیماهای پهن پیکری مثل ایرباس 340 که 235 مسافر در 3 کلاس صندلی متفاوت  را در خود جای داده و روزانه یک پرواز از امام خمینی به فرودگاه جدید استانبول را انجام میدهد.

  ترانسفر فرودگاهی کارگزاری استانبول بوکینگ برای پرواز های شرکت هواپیمایی آسمان به رایگان انجام میشود.

 • هواپیمایی ایران ایر

  هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران(هما)

  یکی از قدیمی ترین شرکت های هواپیمایی خاورمیانه است که بیش از چهل مقصد داخلی و خارجی پرواز انجام میدهد و سالیانه بیش از شش میلیون مسافر جابجا میکند.با تحویل هواپیمای هواپیمای جدید ایرباس 330 به ایران ایر این شرکت جان تازه ای گرفت و در مسیر اروپا و ترکیه پرواز ها را با قدرت بیشتری انجام داد.

 • هواپیمایی ترکیش

  آشنایی با ایرلاین ترکیش قبل از سفر به استانبول

  ترکیش ایرلاینز (Turkish Airlines) شرکت هواپیمایی دولتی کشور ترکیه است و ایرلاین 5 ستاره میباشد کیفیت بالای پرواز ها همچنین داشتن پرواز های کانکشن با استاپ کم در فرودگاه جدید استانبول باعث محبوبیت این ایرلاین در دنیا شده است. همچنین داشتن پرواز های منظم از ایران از شهرهای مشهد.تهران.شیراز.اصفهان و اهواز سفر راحتی را به ارمغان آورده.در ادامه مطالب مفید تری را درباره هواپیمایی ترکیش و رزرو هتل در استانبول برای پرواز های ترکیش خواهید خواند.

 • هواپیمایی قشم ایر

  هواپیمای قشم ایر به مقصد استانبول از سال 1388 که به هولدینگ توسعه سورینت قشم  واگذار گردید  شروع شد.هواپیمای قشم ایر به استانبول عمدتا به وسیله ایراباس های A300-600 و تنها از فرودگاه امام خمینی تهران انجام میشود و تمام صندلی ها از نوع اکونومی میباشند و در اختیار چارتر کننده قرار دارد.

  به دلیل چارتر بودن پرواز قشم ایر به مقصد فرودگاه جدید استانبول شما میتوانید بلیط چارتر قشم استانبول را در ایام خلوت سال بصورت بلیط لحظه آخری استانبول و با قیمت ارزانتر تهیه کنید.

  رزرو هتل استانبول با ترانسفر رایگان برای پرواز های قشم ایر  از طریق کارگزاری  استانبول بوکینگ انجام میگیرد.

 • هواپیمایی ماهان

  هواپیمایی ماهان (Mahan Air)

  این ایرلاین معتبر ایران با داشتن حدود 30 مقصد داخلی و 25 مقصد بین المللی یکی از محبوب ترین و کم تاخیر ترین ایرلاین های ایران است.ماهان با حدود 35 فروند هواپیمای مسافربری که بیشتر آنها از تایپ ایرباس میباشند توانسته با وجود تحریم ها پرواز های خود را روزانه در 3 نوبت به مقصد استانبول حفظ کند.

  رزرو هتل در استانبول برای مسافرین پرواز ماهان با ترانسفر فرودگاهی رایگان  از طریق کارگزاری استانبول بوکینگ امکان پذیر است.